Urząd Miasta Słupca

Herb Miasta SłupcaZnajdziecie tu Państwo podstawowe informacje o naszym mieście, infrastrukturze, rozwijającej się gospodarce i aktywnym życiu kulturalnym. Nie brak tu zabytków,będących świadectwem wielu wydarzeń historycznych i przemian, jakim uległa Słupca na przestrzeni wieków.

Komentarze: 5

 1. Bielas

  W urzedzie miasta pracuja sami…

 2. Waldek

  Panie Burmistrzu dziękujemy,że Pan organizuje przy współpracy z PUP -stanowiska dla bezrobotnych w formie prac społecznie użytecznych.Pracownicy mają swoją „bazę” przy ul. Elektrownianej.Niestety oprócz pomieszczenia na zjedzenie śniadania,nie ma najważniejszego – TOALETY.Pracownicy nie mają się ,gdzie załaTWIĆ -ZWŁASZCZA KOBIETY.CAŁE WYCIECZKI PAŃ ZATRUDNIONYCH W URZĘDZIE PRZYCHODZ DO TOALET MOPS natomiast PRACOWNICY I KLIENCI MOPS-u CZEKAJĄ W KOLEJCE.Absurd!!! ” Polska to jest śmieszny kraj”cyt,Tadeusz Ross.Chyba obowiązują jakieś przepisy BHP.Byłem świadkiem jak pracownice Ośrodka chodziły od jednej do drugiej toalety.”Nie wytrzymam”-a tu zajęte przez pracownice Urzędu

 3. calineczka

  Bardzo proszę o informację-gdzie szukać wiadomości o pracy naszych Radnych.Interesuje mnie terminarz sesji 2013r /oraz czym się zajmowali i jak głosowali w 2012r.

 4. mieszkaniec

  Panie Waldku,proponuję malucha z nocniczkiem i telefonem kom z napisem oo.Co ludzie mają za problemy.Czy np kierowca zawodowy wiezie z sobą sedes?Niech chodzą w pampersach.

 5. pomoc

  Zwracam się z uprzejmą prośbą o zainteresowaniem waszą podopieczna Ewa Zielińska WOLA PARCELA 24 Jet to osoba starsza 66 lat bliska załamania, nie mogąc otrzymać żadnej pomocy,węgiel,drewno,żywność, Jest to osoba zasłużona założycielka kółka rolniczego w gminie z lat 70 , jest skromna nie dając odczucia pomocy. Przypadkowo jadąc z Warszawy do Poznania wstąpiłem,zobaczyłem rozpacz kobiety opuszczonej. Z poważaniem opiekun ,radny, z Poznania Jerzy Mankiewiz


DODAJ OGLOSZENIA
tv.slupca.pl: oglądaj filmy z Twojego regionu
 • Co z 6-latkami w Słupcy? Burmistrz tłumaczy rodzicom
 • Zandberg w Słupcy krytykował 500 zł na dziecko
 • Co orkiestra robiła w zeszłym roku? Kapelmistrz przedstawił sprawozdanie