Strona główna / Bez kategorii / Czy gminę stać na nową kanalizację?

Czy gminę stać na nową kanalizację?

 

Na sesji Kazimierz Spławski pytał o  pytał o planowaną budowę kolejnych odcinków kanalizacji. W odpowiedzi usłyszał, że na ten rok już nie ma funduszy. Być może jakieś środki finansowe znajdą się na ten cel w przyszłym roku. Budowa kanalizacji możliwa będzie tylko z dotacja, ponieważ są to bardzo duże koszty. Radny mówił, aby przy planowaniu sieci nie zapominać o Rozalinie. Wójt powiedziała, że moce cienińskiej oczyszczalni ścieków nie są jeszcze w pełni wykorzystane.

5 komentarzy

  1. Wiadomo przecież, że administracja Gminy pożera lwią część budżetu i na inwestycje nie ma i nie będzie. Połączcie nas z miastem a zobaczymy wszyscy ile da się zrobić w gminie

  2. Zlikwidować Gmine Słupca po co tyle ludzi i znajomków tam siedzi. Powałać Urząd Miasta i Gminy. Słupca.Taj jak we Wrześni.

  3. Może się gmina z miastem połączyć, ale Grażyna będzie burmistrzem.

  4. Przestańcie, połączenie miasta i gminy nie uda się, bo na przeszkodzie będzie stała wójt, rada gminy i wszyscy urzędnicy urzędu gminy. zadanie niewykonalne, bo kto dobrowolnie zrezygnuje z profitów?

  5. Jeżeli nastąpiłoby połączenie miasta Słupca z gminą Słupca, to wsie pieniędzy by nie widziały!!! W pierwszej kolejności potrzeby miasta. Już tak jest od lat z drogami powiatowymi przechodzącymi przez wsie. Nie ma na nie pieniędzy, dziura na dziurze i nie ma szans żeby w najbliższym czasie coś się zmieniło. Bo są ważniejsze inwestycje w mieście, bo są też drogi do naprawy w mieście. A gmina, chociaż małymi kroczkami, ale sukcesywnie robi „swoje” drogi. Tak samo wyglądałoby też z innymi inwestycjami po połączeniu miasta i gminy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>