Strona główna / Bez kategorii / Gałan przewodniczącym Rady Powiatu

Gałan przewodniczącym Rady Powiatu

Piotr Gałan został przewodniczącym Rady Powiatu Słupeckiego. W przeprowadzonym przed chwilą tajnym głosowaniu dostał 10 głosów, czyli dokładnie tyle, ilu radnych liczy Koalicyjny Klub Powiatu Słupeckiego. Jerzego Orchowskiego poparli najprawdopodobniej radni z klubu PSL, którym jest 7.

6 komentarzy

  1. Słupczanin

    Gałan za szkołę się weź a nie za politykę. Teraz z Putinem będziesz chodził jak paw.

    • Mariusz Król z PSL-u nie był chętny by być w komisji rewizyjnej, ani być przewodniczącym jakiejkolwiek komisji. Z tego tytułu była chwilowo sytuacja patowa. Nie dziwmy się dlaczego? skoro burmistrz Słupcy czekał do sesji z powołaniem zastępcy. Jutro pewnie powoła jego a wtedy Razem dla Powiatu w mieście powinien przejść do opozycji ot ma 8 radnych do 5 z PSL-u a nie ma wiceburmistrza. Niestety burmistrz nie pogratulował osobiście staroście co źle wróży z jego strony by współpracować ani nie został do końca sesji . A może jutro dowiemy się, że z racji wygranej bitwy w mieście a przegranej kampanii w powiecie honorowo burmistrz zrezygnuje z szefowania PSL-u w mieście i powiecie a skupi się na pracy w samorządzie?

    • Ciekawe czy Bartkowiak pogratulować Pyrzykowi wygranej na burmistrza. Z tego co wiem zrobił to tylko Waldek Miernik. A zastępce to burmistrz powinien sobie wybrać sam, bo to on i tylko on będzie rozliczony za pracę i zarządzanie w mieście. A nie żaden zastępca… Moja rada. Nie powoływać zastępcy bo ślina co niektórym cieknie. P. S. Mariusz Król nie będzie zastępca burmistrza bo musiałby zrzec się mandatu radnego, a to nie wchodzi w grę.

  2. Jestem ciekawy czy będzie brał urlop w trakcie sesji czy wychodził Angielskim wyjściem. Będę miał Pana na oku.

  3. Mariusz Król z PSL-u nie był chętny by być w komisji rewizyjnej, ani być przewodniczącym tej komisji bądź innej. Z tego tytułu była chwilowo sytuacja patowa. Nie dziwmy się dlaczego? skoro burmistrz Słupcy czekał do sesji z powołaniem zastępcy. Jutro pewnie powoła jego a wtedy Razem dla Powiatu w mieście powinien przejść do opozycji ot ma 8 radnych do 5 z PSL-u a nie ma wiceburmistrza. Niestety burmistrz nie pogratulował osobiście staroście co źle wróży z jego strony by współpracować ani nie został do końca sesji . A może jutro dowiemy się, że z racji wygranej bitwy w mieście a przegranej kampanii w powiecie honorowo burmistrz zrezygnuje z szefowania PSL-u w mieście i powiecie a skupi się na pracy w samorządzie? A skoro Mariusz Król zostanie wiceburmistrzem Słupcy to zwolni miejsce radnego w powiecie na rzecz od jutra bezrobotnego Szymona Grzywińskiego do dzisiaj jeszcze wicestarosty słupeckiego.

  4. Śmiać mi się chce gdy czytam te komentarze osób z zarządu PSL u.. Głośny jest wasz płacz gdy po tylu latach wyborcy powiedzieli PSL owi NIE!!! Do widzenia PSL!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>