Strona główna / Bez kategorii / Kto otrzyma mieszkanie w Cieninie?

Kto otrzyma mieszkanie w Cieninie?

W gminie Słupca brakuje mieszkań socjalnych. Każde jest na wagę złota, ponieważ koszt budowy bloku socjalnego jest ogromny, na który obecnie gminy nie stać. Na razie gmina przygotowała tereny pod ewentualną budowę takiej inwestycji.

Wiadomo, że podań o mieszkania komunalne jest więcej niż lokali. Zielone światełko zaświeciło kiedy przedszkole zostało przeniesione do szkoły. Gmina postanowiła lokal przerobić na mieszkania komunalne. Wójt wstępnie powiedziała, że będą 4 mieszkania. Jednak nie wiadomo kto je otrzyma. A lokatorzy, którzy mieszkają w starym zniszczonym pałacu boją się eksmisji z budynku, ponieważ jest w złym stanie technicznym. Chcieliby pozostać w Cieninie. Jednak ostateczną decyzję podejmie gmina komu przydzieli nowe mieszkania. Gmina stara się pomóc mieszkańcom. Niestety ze względów finansowych nie wszystkich można zadowolić.

Jeden komentarz

  1. Gdyby gmina zainteresowała się przeznaczeniem gruntów na inwestycje wzorem Wrześni to tak samo jak i ją stać by ją było na wszystko. Nawet na mieszkania dla ludzi, którzy nie potrafią się wziąć w garść i iść jak cała reszta do roboty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>