Strona główna / Bez kategorii / Lądek ma nowego odbiorcę śmieci

Lądek ma nowego odbiorcę śmieci

Gmina Lądek podobnie jak sąsiednie gminy miała problem ze śmieciami. Swoich usług odmówiła firma Eko – Skórtex z Gizałek.

Urząd gminy w Lądku poinformował mieszkańców, że od dnia 9 lipca firma Eko – Skórtex z Gizałek zaprzestała odbierania odpadów z terenu gminy Lądek.

W związku z zaistniałą sytuacją urząd gminy w Ladku rozpoczął procedurę wyboru nowej firmy zgodnie z ustawą prawo zamówień publicznych. Odpady zostaną odebrane po podpisaniu umowy z nowym wykonawcą i wyznaczeniu harmonogramu wywozu śmieci.

W środę  po południu redakcja otrzymała informację, że gmina wyłoniła wykonawcę.

Gmina Lądek w postępowaniu prowadzonym w trybie zamówień z wolnej ręki wyłoniła wykonawcę – WM Wiatrowiec Energie sp. z o.o. z siedzibą w Nowej Wsi. Kwota usługi pozostała na tym samym poziomie. Mieszkańcy w przyszłym tygodniu zostaną poinformowani o nowych terminach odbioru odpadów z posesji – powiedziała Renata Tkaczyk, sekretarz gminy Lądek.

6 komentarzy

  1. Eko detektyw

    Eko skórtex miała siedzibę też w Nowej Wsi
    Czyżby nadal to ten sam właściciel i podatkowy przekręt ???

  2. Ludzie przecież to jest ten sam właściciel tylko inna nazwa firmy

  3. Sołtys skarb,zawsze w czołówce od wielu wielu lat.

  4. tak, właśnie ta sama firma ,tylko pod inną nazwą.Bo chce się kasę z unii wziąć i taka jest prawda. Kolejny przekręt, kto tak robi ten ma, a inny pracujący uczciwie koniec z końcem wiążę. Oto nasza Polska.

  5. Właśnie to jest ten sam odbiorca, tylko w innym opakowaniu. Wałki kręcą i mają. To jest polska rzeczywistość. Coraz więcej przebierańców, coraz trudniej o ORYGINAŁ!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>