Strona główna / Bez kategorii / NATO zainwestuje w Powidzu 260 mln dolarów

NATO zainwestuje w Powidzu 260 mln dolarów

NATO przeznaczy 260 mln dolarów na zbudowanie w Powidzu magazynu sprzętu wojskowego, stacjonujących w regionie sił amerykańskich – na łamach „Wall Street Journal” zapowiedział sekretarz generalny Sojuszu Jens Stoltenberg. Budowa ma ruszyć już latem br. i potrwać dwa lata. W magazynie mają być przechowywane pojazdy opancerzone, amunicja i broń dla brygady. Więcej na ten temat pisze niezależna.pl KLIKNIJ TUTAJ.

fot. 3sltr.wp.mil.pl

12 komentarzy

  • Jo maju Zuka na chodzie Po Czarnobylu odpolil bez kolby . Może amerykany by chcieli za kilka tynsiaczkow do tegu składu . Jo Józek .

 1. Podajcie lepiej co Amerykanie robią w koszarach..tajemnicą poliszynela jest ich wizyta na oddziale ratunkowym z facetem któremu …tam .. założyli trochę szwów…koledzy go nie oszczędzili….swoich i zezwierzęcenie…strach wyjść na ulicy by takich nie spotkać…

 2. Czas uciekać z Powidza. Śmierć środowiska , śmierć prywatności Głośno,śmierdząco w powietrzu od stalowych złomków, wycinka lasów a teraz składy amunicji…Trwoga – stajnie Amerykanów nie pozostawiają złudzeń -sodoma i gomora. Turyści nie przyjeżdzajcie- szkoda Waszych dzieci.

 3. teraz ruskie bombkę mogą puścić

 4. Nie lubię poniedziałku

  My Amerykanie mamy własne zdanie !!!

 5. amerykanie jak jude nie maja swojego kraju-zlepek cwaniakow ,mordercow i zlodzieji

 6. Mieszkaniec Powiatu

  Niestety rejon turystyczny jakim jest Powidz już niedługo stanie się koszmarem dla mieszkańców a turysta tam na pewno nie będzie wypoczywał!!! Do tego niestety doprowadziły obecne rządy!!! Ale co tam im !!! Spewnością zwykły obywatel ich nie obchodzi.ŻENADA.

 7. Ruskie pogonione przyszli amerykany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>