Strona główna / Bez kategorii / Nie ma niespodzianki. Bartkowiak nowym starostą

Nie ma niespodzianki. Bartkowiak nowym starostą

To, o czym mówiło się od kilku tygodni przed chwilą stało się faktem. Na dzisiejszej sesji Jacek Bartkowiak został wybrany na starostę słupeckiego. Kandydat zgłoszony przez Koalicyjny Klub Powiatu Słupeckiego dostał 10 głosów. Jego jedynego kontrkandydata Mariusza Króla (PSL) poparło 7 radnych. Za chwilę przeprowadzone zostaną wybory wicestarosty i członków zarządu powiatu. Ich nazwiska najszybciej poznacie na slupca.pl. Śledźcie nasz portal i bądźcie na bieżąco!

86 komentarzy

 1. Gratulacje, Nareszcie PSL na aucie,

  • Mieszkaniec

   Super!Taki wstyd!!!to to samo jak nasz rząd ,który cały tańczył na rocznicy radia Maryja w T…u.W jakim państwie ludzie chcecie żyć. W tym co całowano kler w pierścień .Ciemnota ,ciemnota i obłuda. Radni powiatowi normalnie olali wyborców. Panie Dropiński przychodnia potrzebuje finansów co?

  • Pisiory woń z domu.

  • Pisiory woń z domu. Dla mnie to klęska spółka nievhciany Bartkowiak i sprzedawczyk Dykszak.

 2. Starostą został gość, którego nikt nie chciał.K… a. Starostę powinni ludzie wybierać tak jak burmistrza. Paranoja

  • Piotruś Pan

   Popieram

  • Myślę, że gdyby faktycznie mogli głosować wszyscy mieszkańcy Powiatu, to Bartkowiak zostałby wybrany. W całym powiecie PiS miał więcej głosów niż w samym mieście, gdzie na urząd burmistrza kandydował Bartkowiak.

  • Brak słów no to zacznie się era koślawej furmanki……

  • A poprzedniego ludzie wybierali ?

  • Szatan w aureoli

   narka, poprzedni Starosta najpierw został radnym powiatowym. A Pan Bartkowiak dostał od wyborców czerwoną kartkę, zarówno ubiegając się o urząd burmistrza, jak i o mandat radnego miejskiego.

  • No i dobrze ,że jest ktoś nowy
   dla mnie super !!!

  • Mmm A inteligenta Roge to wszyscy chcieli.. mam rozumieć. Boże widzisz i nie grzmisz…

 3. Gratulacje dla nowego Starosty. Również popieram

  • Szatan w aureoli masz przeterminowane wiadomości, gdyż były starosta Mariusz Roga nigdy nie był przez 4 lata radnym powiatowym lecz radnym miejskim w Słupcy różnica spora podobnie był radnym miejskim Słupcy był obecny starosta Jacek Bartkowiak.

  • Starosta Roga zdobył mandat radnego powiatowego dwa razy. I dwa razy po tym jak został starostą zrzekł się tego mandatu

 4. Szatan w aureoli

  Czlowiek bez honoru.

  • Mieszkaniec Powiatu

   A kto z pisu ma honor!!!Panowie radni Słupca to Słupca,a powiat to powiat .Brać się do pracy w całym powiecie A nie marzyć tylko o basenie itp.Teraz cały nasz rejon zobaczy co dla nas zrobią radni z pisu.Oby nie tak jak w całym kraju!!!

  • Musi być pan takiego samego pokroju! Brawo za poglądy z PRL.

 5. a Kaczysnki siedzi w kapciach na Zoliborzu i koloruje sobie kolejny punkcik na mapie Polski na niebiesko.

  • brawo Panie Jacku ,PiS zwyciężył POWODZENIA

  • Do obywatel!PRL to Ty i cały PiS z Piotrowiczem na czele.Brawo za wybór parti. Ten taniec w Toruniu Twoich idoli to totalna żenada. W takim kraju pragniesz mieszkać? Normalnie Szok!!!

 6. Wieczna wojna między miastem a starostwem przez 5 lat tylko będą się kłócić

  • Zagórowiak

   Mieliście burmistrza, starostę, a nawet marszałka i pamięta z jednej partii i guzik Słupca poszła do przodu.

 7. Bardzo dobrze poprzednio był strażak to dopiero był cyrk i na czym on się znał? Był tylko marionetką PSL-u i nic więcej.
  A M. Król tylko i wyłącznie dupowłaz. Pedagogikę studiował i w urzędzie pracuje. Zresztą więcej czasu spędza poza urzędem na fajce alo ściemnia. I wszędzie się pcha tam gdzie kasa państwowa. Czego on to nie robi jawnie wszystkie możliwe funkcje w mieście by sprawował…
  Mam nadzieję, że sekretarz też się zmieni bo P. Gotowała już się tam zasiedział….

 8. Dykszak zapomni na co podpisywał po 2 godzinach

 9. Nie wiem czy się śmiać czy płakać

  • Szatan w aureoli

   Panie K., zdecydowanie to drugie.

  • idź spać co się będziesz mitygować
   lub spacerek do sklepu po zestaw kibica
   to się wyluzujesz

 10. To jest jakas masakra…. brak słów…. ale trzeba uszanować wynik…

 11. Każdy tylko nie on… tylko nie on…

 12. Andrzej powiatowy

  Panie i Panowie Radni Powiatowi, pokazaliście klasę, i nie zawiedliście swoich wyborców! A teraz pokażcie jak powinien wyglądać POWIAT SŁUPECKI mający swojego starostę na miejscu a nie kierowanego zza kotary!! Powodzenia i do dzieła

 13. Panie Jacku gratuluje wyboru! Decyzja o wystartowaniu w wyborach okazała się trafna! Myślę, że osiągnęliśmy wszyscy sukces jeśli chodzi o odsunięcie zasiedziałej struktury PSL. Niech Pan pamięta, że w strukturach administracji powiatowej jest na pewno kilka osób nieprzyjaznych Panu, zatwardziałych i wiernych „żołnierzy” poprzedniej opcji politycznej.

  • Panie Jacku gratuluję wyboru! A co pan Jacek wybierał? Co za przydupas z Ciebie wyborco . Może liczysz na jakiś stołek bo to typowe dla Twoich kolesi z tej dojnej zmiany . Żenada

  • Wybrał i został wybrany na funkcję Starosty, więc był wybór. Do szkoły było pod górkę, co? Na stołek nie muszę liczyć, a Ty się panicznie się czegoś boisz!

  • J. D. Schulze

   wyborca, Pan Bartkowiak niczego nie wybrał. Rzucił się na to, na co jeszcze miał szansę po sromotnej klęsce w walce o fotel burmistrza i mandat radnego miejskiego.

 14. Boję się, że tym wyborem strzelono sobie w kolano. Ale dajmy temu Panu szansę może miasto i powiat na tym nie ucierpi.

 15. Bartkowiak realizuje swój program wyborczy który przedstawił na Urząd Burmistrza. Zaczął od punkty „byś nie dojeżdżał daleko do pracy” On już daleko jeździł nie będzie a wy ? 😉

 16. Panie Jacku mamy nadzieje,że dotrzyma Pan obietnice i nie pozwoli ne postawienie śmierdzielni na terenach inwestycyjnych przez firmę Technika. Pani Kazuś obiecala ponoć mieszkańcom że wycofa swoją decyzje. Mamy nadzieje że Pan tego dopilnuje. Ponoć Hellermanowi też obiecała a 2 tygodnie później wydała kołejne pozwolenie. Mamy nadzieje że stanie Pan po stronie mieszkańców !!!!!!!!!!

 17. Szkoda że przestaliście mówić o sprowadzaniu inwestorów a chwalicie się inwestycją szpitala która jest na ukończeniu o bieżącym prowadzeniu oświaty i łataniu dziur na drogach które raczej nie występują.

  • Ano przestali mówić o sprowadzaniu inwestorów

  • Szatan w aureoli

   O niepełnosprawnych też już nie mówią.

  • Ano też nie. ani o zmianach w PCPR

  • Przepisy bez walki są tylko dla nich a my to nic nie warci obywatele z poza marginesu choć ci mają lepiej jak my …Przykład moja walka o opiekuna nadal trwa i co z tego skoro MOPS PCPR ma to głęboko w D

  • Jestem za referendum radnych i burmistrza zero pojęcia o zarządzaniu makabra rozmawia się z nim a on ledwo co gada po co co on tam jest by z naszych podatków go utrzymywać

 18. Szatan w aureoli masz przeterminowane wiadomości, gdyż były starosta Mariusz Roga nigdy nie był przez 4 lata radnym powiatowym lecz radnym miejskim w Słupcy różnica spora podobnie był radnym miejskim Słupcy był obecny starosta Jacek Bartkowiak.

  • Szatan w aureoli

   Obserwator, powinieneś uważniej obserwować… Pan Roga został wybrany radnym powiatowym, ale zrzekł sie mandatu po wyborze na Starostę. A Jacek Bartkowiak chcial byc radnym miejskim, ale byl niemile widziany przez Slupczan. Znasz lepsze bajki na dobranoc niż twoje wątpliwe zasadnie obserwacje?

  • Do
   Pusta Szafa bez Dyrdoli
   To kolejny avatar a la Schultze
   poucza ludzi co i jak .
   A teraz to sobie możesz jojkać przez 5 lat
   i robić te swoiste seanse z furmanko-terapii,zaklinać
   rzeczywistość itd.
   Przegrało się to teraz trzeba cierpliwi i grzecznie
   czekać do następnych wyborów.
   5 dłuuuuuugich lat.

  • J. D. Schulze

   bingo, niczego nie przegralem. Jednak za głupi jesteś, żeby to zrozumieć.

  • Bardzo ” kulturalnie ” prowadzisz konwersację na forum .
   Zwroty obraźliwe typu lub skierowane
   do wielu forumowiczów to dla ciebie norma i chluby ci nie przyniosą.
   Jest całe spektrum zwrotów twojego autorstwa.
   Na miano erudyty i intelektualisty po czymś takim nie możesz liczyć.
   Tak to jest kiedy człowiek zawarł PAKT z DIABŁEM i rozum mu odebrało.

  • J. D. Schulze

   bingo, w łepetynce coś nie styka? PAKT z DIABŁEM póki co zawarło RdPS. A co do mojej „kulturalności”… Moje wpisy są dokładnie takie, na jakie anty psl-owskie oszołomy zasługujecie tym, co sami tu wypisujecie… Ściągacie chmury a potem użalacie się, że wam deszcz strumieniami na łby się leje.

  • J. D. Schulze

   bingo… dlaczego nie piałeś hymnów pochwalnych dla JB i PiS zaraz po 21 października 2018 r.? Otóż dlatego, że wolą wyborców było nie dopuścić ich do władzy. Potem nastala hybrydowa koalicja, która umożliwiła PiS z JB na czele przejęcie władzy w starostwie. Widzisz tu wygraną? Ja widzę jedynie otwarte tylne, czy jak wolisz kuchenne drzwi, dla JB – starosty bez mandatu społecznego.

  • BUL–BIGOS +WSI + Afera SKOK WOŁOMIN i wszystko w temacie !!

  • Do Szczujce
   Łeb to ma taka chabeta jak ty .
   Cywilizowani ludzie mają głowy
   wysławiają się kulturalnie i piszą prawdę ,
   która ciebie uwiera.

 19. Szatan w aureoli masz przeterminowane wiadomości, gdyż były starosta Mariusz Roga nigdy nie był przez 4 lata radnym powiatowym lecz radnym miejskim w Słupcy różnica spora podobnie był radnym miejskim Słupcy obecny starosta Jacek Bartkowiak.

  • Szatan w aureoli

   Obserwator, przeterminowany to masz mózg. Zapoznaj się z wynikami wyborów w 2006 r. A Pan Bartkowiak był radnym miejskim tak dawno temu, że niemal to prehistoria.

 20. Moim zdaniem p.starosta i szanowna małżonka mają wiele do zawdzięczenia śp.Miernikowi, bo żadne z nich nie miałoby tych stanowisk, które obecnie zajmują co pokazały wybory na burmistrza i radnego. Zatem, uczciwym byłoby ufundowanie z WŁASNYCH środków stypendium dla syna śp.Waldka tego wymaga PRZYZWOITOŚĆ

  • To nie czas i miejsce na tego rodzaju
   dywagacje z wiadomych względów.
   Widać brak dobrych manier, taktu i głupota .
   To prywatna sprawa Państwa Bartkowiaków
   i Rodziny Śp. Pana Waldemara co zrobią a tobie nic do tego !!!

  • Zwykły człowiek

   Tak tym bardziej że presja była tak duża że na bardzo chorym człowieku wymuszono zrzeczenie się mandatu.. Dla ziemskiego, przyziemnego, chwilowego interesu

  • Pusty jesteś aż żal

  • Bardzo mądra uwaga i to jest jak najbardziej czas, żeby o tym mówić. Bartkowiak sam powiedział „Bez Waldka nie byłoby mnie tutaj”

 21. Schulze gdzie zes sie podzial

  • Schulce jest zgłoszony w prokuraturze

  • Zwykły człowiek co ty pierd….sz??? Nikt na Waldku nic nie wymuszał tj zrzeczenie się mandatu, zrobił to sam, był już zmęczony ciągłymi wizytami PSL u , którzy zaraz po ogłoszeniu wyników łazili do niego do domu by przeciągnąć go na swoją strone, a kiedy nie otwierał im drzwi, wykorzystali pierwsza nadarzającą się okazje i zaczęli dręczyć człowieka w szpitalu. I o czyim braku przyzwoitości tu mowa??????Nie będę wymieniać z nazwiska , ale ten najbardziej „ z klasa” i największy pionek PSL przeciwnik Bartkowiaka w wyborach pierwszy poleciał do Miernika …. PSL jesteście obrzydliwi.

  • J. D. Schulze

   Anonim, wiesz na czym polega twój i tobie podobnym problem? W dupie mam gdzie zgłoszą mnie anty psl-owskie oszołomy.

  • Z Archiwum X

   Mulder: Wydaje mi się, że jestem w sporych opałach.
   Scully: Mulder, ile to już razy chcieli nas zamknąć?
   Mulder: Ale nigdy jeszcze nie nasłali na nas rewidenta.

  • J. D. Schulze

   Z Archiwum X, nie unikniesz rozczarowania.

  • Z Archiwum X

   Scully: Błędne ogniki to gazy bagienne,
   które ulegają samozapłonowi. Płoną na niebiesko.
   Mulder: Mam takie coś, kiedy zjem hot doga…

 22. Loża szydercy

  Nareszcie PSL poszedł do lamusa.
  Mam nadzieję że nowy starosta zacznie działać na terenie całego powiatu a nie tylko w mieśie.
  Roga niejest zły facet ,tylko w PSL i tak rządzi tylko baron Eugenio, kazał skakać to burmistrz i starosta pytali na której nodze.
  Ps. Ciekawe jak teraz będzie się gospodarzył Pyrzyk.

 23. Super Popieram mowy skład nowe rozdanie niewolnictwo ,nepotyzm ,który był udziałem PSL-u właśnie się skończył w powiecie -chciałbym ,aby zawitał do Zagórowa powiew nadzieji na zmianę bo tam burmistrz urzędujący 24 lata zmienia tylko pokoje i w radzie też same stare twarze- pchające dzieci na stanowiska szkoda słów

 24. Gratulacje dla nowego Starosty i calego Porozumienia dla Powiatu. Zrobiliscie pierwszy krok….tak trzymac Psy szczekaja a karawana idzie dalej….Powodzenia w pracy dla Nasxej Malej Ojczyzny.

 25. STENCEL WYSZEDŁ Z SESJI PO PRZEGRANEJ PSL WSTYD WSTYD TYLKO DIETA SIĘ LICZY

 26. Może będzie w porządku dla ludzi i sam zrezygnuje jak mówi ze chce pomóc to to by było najlepsze co może zrobić

 27. 20 lat bez inwestycji

  Panie starosto to teraz zrobić akcje miotła … a co !

  • Popieram akcję miotła. Najwyższy czas na porządki, bo co niektórzy tak obrośli w piórka…

  • Inwentaryzacja

   Akcja SKANER jest konieczna
   Warto przeskanować poszczególne Wydziały.
   Część ludzi zna się dobrze na swojej pracy
   a są i takie przypadki o wątpliwej jakości i wiedzy.

  • Dobrze działa pukt nieodpłatnej pomocy prawej i psycholog w PCPR

  • Jest też jeden z szemraną przeszłością, który bez żadnych skrupułów, metodami niechlubnej formacji PRL-owskiej służby, doprowadził do utraty stanowiska ówczesnego swojego przełożonego, który z litości go zatrudnił. Niech on już chociaż nie plami honoru żołnierzy wyklętych swoją obecnością na uroczystościach poświęconych ich pamięci.

 28. Zawiedziona

  Czekam na swój komentarz od 2 dni bez efektu. Nie podobała się treść?

 29. Zawiedziona

  To co z tą wolnością słowa? Chyba, że jest to wolność słowa, którą zaakceptuje „jedyna słuszna partia”.

 30. Teraz to będą jaja bo nowy starosta zanim się połapie o co chodzi w starostwie to miną ze 3 lata haha

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>