Materiał sfinansowany ze środków KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Strona główna / Bez kategorii / O 8.41 spotkali się przy obelisku

O 8.41 spotkali się przy obelisku

Dziś rano, o godzinie 8.41 dokładnie w 9 rocznicę Katastrofy Smoleńskiej przy obelisku upamiętniającym to wydarzenie w Alei Dębów Katyńskich, spotkali się członkowie i sympatycy Prawa i Sprawiedliwości. Zebranych przywitał Artur Nowak, który wygłosił okolicznościowe przemówienie po którym Marek Hryńko i Barbara Sendecka poprowadzili modlitwę za 96 ofiar Katastrofy Smoleńskiej.

8 komentarzy

  1. Ale tłumy..

  2. A tego pana odpowiedzialnego za organizowanie uroczystości ze strony Starostwa zabrakło? Czyżby tym demonstrował swój sprzeciw dla upamiętnienia tego wydarzenia?

  3. WIeczna pamiec ofiarom katastrofy i wieczna hanba tym, ktorzy na klamaniu o niej doszli do wladzy, nadal nie odzyskali wraku, nie powolali komisji miedzynarodowej i nie pomjmali zamachowcow. Hanba PiSowskiej propagandzie uwlaczajacej Polskiej inteligencji !

  4. Widzę, że co niektórzy przesiąknęli sowiecką propagandą albo mają ją zaszczepioną jeszcze z poprzedniego systemu. Otóż nawet laik nie uwierzy żeby przy katastrofie samolotu spowodowanej tylko złymi warunkami atmosferycznymi pozostały takie strzępy porozrzucanych w drobne kawałki ciał ludzkich a także samego samolotu. To wszystko co podaje oficjalny raport komisji Millera mogło mieć miejsce, tylko, że warunki pogodowe są sprytnie wykorzystane od początku tego lotu. Właśnie te warunki pogodowe, są cały czas usprawiedliwieniem dla tych, którzy nie ustalili prawdziwych przyczyn katastrofy.

    • obywatel- ty jesteś zdrowy ? Napisz jeszcze że o jednym skrzydle samolot też może normalnie lecieć. W takich warunkach pogodowych i na takim lotnisku się nie ląduje.

    • Samolot w takich warunkach nie ląduje i też nie wylądował, bo gdyby nawet w takich warunkach lądował to by do takiej tragedii nie doszło. Dotarło?

  5. obywatel nie po kolei ma w glowie

  6. obywatel- bredzisz jak potłuczony. W takich to warunkach lądował a efekt wszystkim znany oprócz takim mądrym inaczej jak ty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>