Strona główna / Bez kategorii / Odznaczenie dla Grażyny Kazuś

Odznaczenie dla Grażyny Kazuś

Odznaka honorowa „Za zasługi dla województwa wielkopolskiego” to zaszczytne honorowe wyróżnienie, nadawane osobom, jak również instytucjom czy organizacjom, które poprzez swoją działalność wnoszą wybitny wkład w rozwój gospodarczy, naukowy, kulturalny i społeczny województwa wielkopolskiego.

10 komentarzy

 1. Mógłby ktoś podać kilka zasług tej Pani na rzecz województwa wielkopolskiego?

  • Owszem. Jak wiadomo, albo i dla niektórych nie wiadomo, gmina jest jednostką , nad nią jest powiat, następnie województwo. Zatem jeśli ktoś, w tym przypadku Pani wójt robi coś dla gminy, robi to także dla całego województwa.
   Z zasług,odznaczeń itp, Pani Wójt otrzymała brązowy krzyż za zasługi nadany przez prezydenta, medal Pasjonata sportowej polski, i teraz również więc skoro głowa państwa i komitet olimpijski zauważa jej działalność, to znaczy że esgarotha jest zapatrzonym tylko w samego/samą siebie, i jeśli się mu nie nawali do kieszeni, to nie potrafi dostrzec że jest np nowa hala ogólnodostępna, kolejne odcinki dróg, unowocześnione szkoły, dotacje, chodniki, a także planowana ścieżka rowerowa i rozbudowa szpitala, a przede wszystkim posługa gminie od ponad 15 lat….. do tego jeszcze nowe fabryki i udział w związku gmin regionu słupeckiego…tego się nie widzi, co nie? a jednak to masa pracy, serca i zaangażowania.
   A ludziom wiecznie źle, wiecznie nie dobrze, a jak ktoś osiąga sukcesy, to się mu najlepiej świnie podkłada- niedawno mielismy doskonały przykład.

   Zamiast pogratulować i się cieszyć że ciężka praca jest nagradzana, to najlepiej głupie docinki z zazdrości.

   Pozdrawiam Pani Wójt:)

  • Anonim, mylisz wywiązywanie się z obowiązków z zasługami. I nie dopatruj się posługi w odpłatnym sprawowaniu urzędu. P.s. „Nie” z przymiotnikami piszemy oddzielnie.

 2. Super Kobieta z wielkimi zaslugami. Wszystkiego najlepszego I gratulacje….

 3. Jakie ta Pani ma zasłgi dla wojewodztwa wielkopolskiego??SLDowska propaganda i tyle…

 4. Jak pamiętam pani wójt zamknęła szkole w wierzbocicach a później chciała przejąć wtz ze Słupcy i wstawić swoich pracowników i dla siebie stanowisko kierownika przygotować ale na szczęście są ludzie myslacy w tym mieście i na to nie pozwolili takie ma.pani właśnie między innymi zasługi… a no i ze dostała pani odznaczeń kilka na krzyż to wcale nic nie znaczy bo na papierku to i g….. dobrze może wyglądać

  Pozdrawiam nie wójt

 5. Pani Kazuś zrobiła coś dla Słupcy przeciwieństwie do Pyrzyka

 6. Pani wojt najbardziej zasluzylaby się gdyby wreszczcie doprowadzila do administracyjnego polaczenia gminy i missta Słupca jak to jest np we Wrześni i prawie wszędzie w Polsce. Caly region skupecki by na tym skorzystal a tak po staremu mieszkancy płacą na tlum urzędników.

 7. esgarotha, to dzieciaków w szkole też nie nagradzajmy świadectwami z paskiem i nagrodami na koniec roku za osiągnięcia w szkole, przecież to ich obowiązek nauki do 18 roku życia…. w sumie idąc twoim tokiem rozumowania, po co wgl ktoś wymyślił nagrody i odznaczenia. Może Piłsudskiemu też się nie należy, bo wypełniał swoje obowiązki?? a Może strażakom i żołnierzom za zasługi także się nie należy, którzy ryzykując swoje życie wypełniają swoje obowiązki?? JPRDL

  Pani wójt mogłaby brać pieniążki za nic nie robienie, bo tak naprawdę do jej zadań należy reprezentacja gminy, i wykonanie budżetu wraz z jego projektem. Czy gdzieś jest zapisane że musi wybudować drogę, wyremontować salę, postawić halę czy ściągnąć przedsiębiorców?? Może Cię zdziwie, ale nie, nie musiała tego robić, ale chciała, i teraz zbiera laury a wszystkim, którzy byli przeciw na wyborach teraz żal tyłek ściska…

  A i PS> od kiedy żyję „nie” z przymiotnikami piszemy ŁĄCZNIE…. https://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/nie-z-przymiotnikami;197.html, zatem polecam się poduczyć, ale bez nagradzania bo to jest obowiązek polaka znać podstawy ortografii.

  Oczywiście większość zamiast pogratulować,to z zazdrości bedą tu swoje gorzkie żale wygłaszać, a odwagi powiedzieć w twarz, to już nie bardzo…
  Cwani wszyscy w internetach, ale na szczęście gminy wybory są wolne i powrzechne, wybrała ta mądrzejsza większość:)

  • Anonim, nie zrozumiałeś wymowy mojego p.s. Ja akurat wiem, że „nie” z przymiotnikami piszemy łącznie, czego nie można powiedzieć o Tobie skoro zamiast „niedobrze” napisałeś „nie dobrze”. I to nie jest jedyny błąd w twoich komentarzach. A co do nagradzania dzieci za świadectwa z czerwonym paskiem… Większość tych dzieci jest obstukana na „tu i teraz”. I Ty „polaku” – zachowałam Twoją oryginalną pisownię – jesteś tego klasycznym przykładem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.