Strona główna / Bez kategorii / Wiśniewska odwołana z funkcji dyrektora szpitala

77 komentarzy

 1. Starosta jak został doktorem , to może na pół etatu by się zajął szpitalem .

  • Niech probuje , ma kompetencje

  • Straconebadzieje

   On będzie tylko pociągał za sznurki, czyli nic się nie zmieniło , to co robił Roga będzie teraz powielał Bartkiwiak….Te same standardy.

 2. Dlaczego nie dac jej drugiej szsnsy?!Zawiodla ale tez duzo zrobiła!

 3. Mógł to zrobić PSL wcześniej, dziś pewnie by rządził.

 4. No gratulacje!!! Komuś został szampan po sylwku?

  • picolo 🙂

  • No szampana trzeba kupić.
   Szansy drugiej nigdy ,z nikim się nie liczyła .zZobaczyć jej minę w dniu odwołania to chyba bezcenne

 5. Szampan dobrze schłodzony ?

 6. Zostawiła szpital w dobrej kondycji. Zobaczymy jeszcze czy wszyscy płakać nie będą.

  • musiał em to powiedzieć

   Gorzej już raczej nie będzie!!!

  • Słupczanin

   Hahahaha już gorzej nigdy nie będzie

  • Nigdy nie mów nigdy Słupczaninie.

  • Już raz wszyscy byli szczęśliwi – szczególnie personel szpitala gdy zwalniano dyrektor Pachciarz. Lepiej żeby się nie okazało że mamy powtórkę z rozrywki.

  • Teraz to dopiero będzie kabaret, jak lekarz ze starostwa zacznie rządzić . Takie rozwiązania już przerabialiśmy.Zobaczymy na koniec 2019 roku jakie wyskoczy zadłużenie szpitala.

  • heniek
   Ona zastała szpital w dobrej kondycji…Ja nie wierzę w te dane które dyrektorka podaje. Dlaczego nie pozwoliła nigdy referować sytuacji szpitala głównej księgowej, osobie, która się na tym zna? Bo nie każdy potrafi kłamać i mówić to co każe dyrektorka.

  • W dobrej kondycji?! Bez lekarzy i specjalistów, dobre sobie… Widzę, PSLowcy działają w necie…

 7. Czas na kolejne zmiany !!!!

  • Jak zwalniano dyrektor Pachciarz to był smutek.
   Kultura i zrozumienie. Doceniala pracę wszystkich.
   Szkoda,ze nie wroci

 8. beneficjent

  Pewnie była niejedna szansa, skoro nie została wykorzystana? Takie stanowisko wymaga rzetelnego i poważnego podejścia, odpowiedzialności i kompetencji oraz współpracy. Nieuchronnie idzie nowe. Teraz będzie tylko lepiej.

 9. Zgoda buduje

 10. Skoro starosta z PiS to proponuje telefon do Glapinskiego, mysle, ze ma jeszcze jakas ” blondynke” w sejfie NBP. Gratuluje Panu Doktorowi Staroscie przynaleznosci do PiS !!! Niby wyksztalcony.

  • Słupczanin

   Wybieraliśmy człowieka, nie patrząc na przynależność partyjną. W Słupcy nie widzę żadnego podobieństwa do rządzących PIS-owców. Na pewno gdyby startował z innego ugrupowania to by został Burmistrzem. Zraziło nas postępowanie Pisiorów w Warszawie !!!
   Ale w Słupcy widocznie tak musiało być, aby nastąpiły KONIECZNE ZMIANY. Przestańcie być złośliwi, bo znając obecnego Pana Starostę, nikt na pewno nie powie, że kogoś skrzywdził, czy kogoś źle potraktował. Widać nawet teraz Jego inteligencję i mądrość.

  • Szatan w aureoli

   Słupczanin, ale żeś się zaplątał. Z jednej strony twierdzisz „Wybieraliśmy człowieka, nie patrząc na przynależność partyjną”, a za chwilę, że „Na pewno gdyby startował z innego ugrupowania to by został Burmistrzem. Zraziło nas postępowanie Pisiorów w Warszawie !!!”.

 11. Teraz wróci na stanowisko do Urzędu Miasta i będzie przeje….

  • Już się tam wszyscy cieszą.
   Będzie bal…..

  • Już pracownicy Urzędu Miasta boją się, że faktycznie może wrócić. A taki bal urządzili z radości, że odeszła.

 12. Teraz przyjdzie „dobra zmiana” byle nie skończyło się jak że stadnina w Janowie

  • Cotosiedzieje

   Czemu cały czas mieszacie politykę krajową z lokalną? Wszyscy owładnięci nienawiścią…

  • Z tego co kojarzę to raczej ludzie a nie konie będą w do budowanym budynku szpitala

 13. A taka była ładna …..amerykanska ha,ha (cytat z filmu)

 14. Super, choć to tylko kropla w morzu. Inne instytucje podległe starostwu, też śmierdzą zieloną koniczynką i zasiadają tam ludzie bez konkursów i kwalifikacji.. np poradnia. Czekamy na ciąg dalszy!!

 15. Panie Doktorze Niezbecki bardzo dziekuję za szybkie spełnienie swojej obietnicy wyborczej,gdyby Pan był kobietą ,to bym się w Panu zakochał!

 16. oooo, to dlatego około godz. 15-tej widziałam pośpiesznie podążającą panią Wiśniewską do lekarza. Pewnie szła leczyć skołatane nerwy?!

  • To nie wiesz, że do lekarza chodzi się po L4 a nie leczyć się. To jest oręż do walki o swoje prawa. No cóż jak sama nazwa mówi lek. med. leczy medycynę (oby skutecznie) a nie pacjenta.

 17. Pracownik. Wielkie dzięki Panie starosto naprawdę długo na to czekaliśmy . Bardzo prosimy o rzetelny wybór następcy ,który naprawi to co zostało zepsute i zaniedbane przez t.z. [oszczędności byłej Pani dyrektor] zainwestuje w najbardziej niezbędne elementy działania szpitala mam na myśli infrastrukturę techniczną [oświetlenie ,wodę ,kanalizację gazy medyczne ,karetki ] poprawi nędzne zarobki pionu technicznego [poziom płac niższy od pracowników interwencyjnych] zatrudni ludzi na brakujące etaty [następna forma oszczędności przerzucanie obowiązków z pracowników zwolnionych na zatrudnionych nie koniecznie znających się na tym ] a tym samym poprawi atmosferę panującą wśród załogi.

  • Już są chętni,by wracać. To jest optymistyczne. Emeryci na emeryturę. Trzeba inwestować w młodość.

 18. To teraz kolej na Panią ,,derektor,, PCPR-u.
  Tylko Panie Starosto niech się Pan umówi, bo ciężko będzie zastać, chyba że na kawce w ZAZ-ie, lub na zakupach w ELC-e.

  • Tak dyrektor PCPR powina być wymieniona

  • I jeszcze kilku Dyrektorów podległych instytucji Starostwa, np. DPS

  • I jeszcze Dyrektorów podległych instytucji Starostwa, DPS

  • No i od razu dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej , ale z ta będzie jeszcze gorzej „ bo jakby była , ale nie do końca” jednym słowem dyrektor widmo.

   I NIKT z całym szacunkiem proszę dacspokoj dyrektor PCPR, w końcu do kogo ma chodzić na kawe jak nie do ZAZ-ów , przecież nie kto inny jak dyrektor ZAZ dała jej te fuchę jak czuła noz na gardle , wszystko ładnie i gładko zostało załatwione …..

  • Liczę na szybką zmianę w PUP.

 19. WRESZCIE!!!!!! Gratulacje.

 20. No i proszę jak szybko znaleziono miejsce pracy dla swojego.

 21. Bestwina – były dyrektor szpitali w Olkuszu, Turku, Gnieźnie p.o. dyrektora w Słupcy ?

 22. też Słupczanin

  Jeszcze na toczącej się sesji powiatu, p Niezbecki niecierpliwy uzyskanej aprobaty swojego wyborczego credo poinformował na facebook-u o odwołaniu dyrektor szpitala. Sposób informacji godny pis i ich satelickich przyjaciół. Strach się bać, czy przed nami – podział na lepszych i gorszych słupczan ? Może od razu spie….. dziadu (my tu teraz górą) ? Państwo z PO nie lepiej było być w opozycji – oj przepraszam stołek – niczym przystawka rządowa PSL ( kiedyś ). Można się zastanawiać co lepsze dla społeczeństwa słupeckiego, wariat inteligent czy głupi uprzejmy – proszę żadnej z osób nie przypisywać sobie tych wartości to takie retoryczne pytanie ( nawet fikcyjne ).
  K.S

 23. Bardzo dobra wiadomość dnia , to za całokształt i łzy ludzkie.

 24. No lepszej wiadomości nie mogłoby być. Żeby nie otrzymała pracy i nie miała pieniędzy NA SUCHY chleb!!!!!

  • zachwycona
   Prawda, nie powinna dostać żadnego stanowiska do współpracy z ludźmi, a nie daj Boże, aby została jakimś kierownikiem do gnębienia podwładnych.

 25. Szczęśliwa

  Jest WIELKA okazja do napicia się. Będą pili nawet Ci co nie piją.Tak było w Urzędzie Miasta. Historia lubi się powtarzać.Dziękujemy Panie Starosto!!!!!!

  • Szczęśliwa
   To prawda, prawda i jeszcze raz prawda !!! Tak było w Urzędzie Miasta jak odchodziła. Teraz drżą, czy czasem nie wróci. Ciekawe co na to Pan Burmistrz Miasta? Podobno tam miała etat płatny cały czas – nie pracując. To podobno nie plotka !!!

  • Przydałoby się żeby wróciła do Urzędu Miasta, bo tam jest akurat taka potrzebna, żeby to rozpastwione towarzystwo wziąć krótko przy m….. . Zresztą ma prawo wrócić jak były takie ustalenia. Ta osoba na jej miejscu też ma uszykowane stanowisko. Mówiąc szczerze może szpitalem źle zarządzała, ale dyscyplinę wśród urzędasów zarówno w urzędzie jak i szpitalu potrafiła zaprowadzić. I stąd była wśród nich nielubiana.

 26. Wkacu ktoś się za dyrektorke szpitala w Słupcy wziol to kobieta bez serca dla innych. Tylko ona się liczy i jak napchac swoje kieszenie i ludzie sie dla niej nielicza. Żeby nieznalazla w Polsce pracy. Brawo dla Wladz.

 27. J. D. Schulze

  Dobrze ze PSL się kończy w powiecie.. Nareszcie dobre zmiany

  • J. D. Schulze

   Siódme nie kradnij, złodzieju nicków.

  • J. D. Schulze

   Napisanie J. D. Schulze to nie kradziez, rozlicz najpierw,, kolego” swą była ukochaną partie PSL-u a później pisz o kradzieży..

  • J. D. Schulze

   Mógłbyś nie kraść ncków w końcu PSL mnie opłaca aby hejtować

  • Posłuchaj podszywający się pode mnie „J. D. Schulze”… Jest tu wiele komentarzy przeciwko PiS. Dziwnym zbiegiem okoliczności zakompleksione pis-owskie czarnomroki mają alergię na te, które zamieszcza J. D. Schulze. Tyle, że J. D. Schulze zamieszcza też komentarze pod innymi nickami, i jakoś nikt nie atakuje autorów tych komentarzy, choć w rzeczy samej ich autorem jest ta sama osoba, która podpisuje się J. D. Schulze. Wiesz jak nazywa się wyżej wymieniony zbieg okoliczności? KSENOFOBIA. Patologiczna antyniemieckość zwyrodniałych umysłowych karłów obciążonych ksenofobią.

 28. Pracownik szpitala

  Jeszcze powinni podziic jej los osoby, ktore duzo maja z nia wspolnego tj.: donoszenie na wspolpracownikow, klamstwa, malwersacje finansowe na swoja korzysc pomijajac dobro lokanego spoleczenstwa i szpitala.

  • mieszkaniec

   A kogo masz na myśli, tych 3 spoufalonych doktorów – omc. emerytów?

 29. Miasto Słupca nie przystąpiło do projektu maluch plus i senior plus i nikt o tym nie mówi

  • Przecież my jako mieszkańcy już się przyzwyczailiśmy się do słupeckiego”splinu”, czyli całkowitego zastoju i zresztą taką władzę lubimy bo ją wybraliśmy.

  • Niestety masz rację

 30. ZOZ się cieszy , już gorzej być nie może i wreszcie ma to na co zasługiwała , czuła się jak Królowa i teraz przynajmniej /obowiązuje RODO jej nie obowiązywało/ , bo cały czas podglądała i komentowała kto i z jaka chorobą , był przyjęty , kogo przywiozła policja na badania , kto umarł , kto potrzebował pomocy .Plotkara , a nie dyrektor i zamiast pracować węszyła . Super Panie Starosto

  • jeszcze pracownik

   Pracownik
   To podobno prawda, dawno o tym mówiono co było jej głównym zajęciem na stołku dyrektorskim wraz ze swoimi kilkoma dupowłazami…

 31. Proponuję przyjrzeć się stanowiskom kierowniczym innych jednostek podległych. Ciepłe posadki dyrektorskie a obok tego jeszcze inne miejsca pracy. To dopiero złodziejstwo

 32. zainteresowany

  Nowemu dyrektorowi daję rok, aby rozdał finanse, te które Wiśniewska przyoszczędziła, historia lubi się powtarzać…Cieszycie się nie wiadomo z czego, za rok będziecie płakać i prosić by wróciła, bo szpital na minusie

  • Wielu piszących nie zna Pani Wiśniewskiej , a wypisujecie głupoty bo lekarz który sam złożył rezygnacje opluwał na lewo i prawo. Poczekamy. Panią Iwonę docenią inni. Zainteresujcie się wynikiem finansowym szpitala.

  • Bezpartyjny

   Opluwał to jedno ale tak się cieszył ze pracuje poza Słupca , ci którzy z nim pracowali odeszli , o czymś to świadczy…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>