Materiał sfinansowany ze środków KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Strona główna / Bez kategorii / Salon Maturzystów Perspektywy 2010

Salon Maturzystów Perspektywy 2010

Salon Maturzystów Perspektywy 2010Kilka dni temu w Centrum Wykładowo-Kongresowym Politechniki Poznańskiej odbył się Poznański Salon Maturzystów Perspektywy 2010. Nie zabrakło na nim maturzystów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zagórowie, którzy pojechali do Poznania w drugim dniu wykładów.

Salon Maturzystów został zorganizowany z inicjatywy Fundacji Edukacyjnej „Perspektywy” we współpracy z Kolegium Rektorów Miasta Poznania i Okręgową Komisją Egzaminacyjną w Poznaniu.

Maturzyści uczestnicząc w konferencjach i wykładach, mogli uzyskać szczegółowe informacje na temat obowiązkowych egzaminów maturalnych z języka polskiego, języków obcych i matematyki oraz dowiedzieć się, jakie błędy najczęściej popełniają uczniowie podczas pisania egzaminu dojrzałości. Zainteresowani uzyskali także wiedzę na temat zdawania przedmiotów nieobowiązkowych. Oprócz tego młodzież miała okazję poznać oferty kształcenia kilkudziesięciu uczelni z Wielkopolski i regionu.Opiekunkami uczniów podczas wyjazdu była wicedyrektor Jolanta Suszka i Agnieszka Frankowska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>