Strona główna / Bez kategorii / Wygrana w konkursie InForMe – wyjazd do Brukseli
Nasz czytelnik Rafał Szczęsny odbiera przepustkę do Komisji Europejskiej.

Wygrana w konkursie InForMe – wyjazd do Brukseli

W maju i czerwcu na łamach Kuriera Słupeckiego i na www.slupca.pl promowaliśmy projekt „InForMe – działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce”, organizowany przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej i Stowarzyszenie Gazet Lokalnych. Jedną z nagród był wyjazd studyjny do Brukseli.

5. września nasz czytelnik Rafał Szczęsny, który przysłał kupon i został wybrany przez Komisję konkursową projektu, pojechał do Brukseli.

Razem z innymi czytelnikami i dziennikarzami gazet lokalnych z całej Polski w czwartek 6. września spotkał się z polskimi pracownikami Komisji Europejskiej.

 

 

Czytelnicy i dziennikarze w budynku Komisji Europejskiej

 

 

Działania w ramach projektu „InForMe – Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce” przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”. Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>