Strona główna / Bez kategorii / Wyłonili kandydata na dyrektora ZSP

Wyłonili kandydata na dyrektora ZSP

 Małgorzata Iwanicka- dotychczasowa nauczycielka biologii i chemii w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zagórowie została wyłoniona spośród trojga kandydatów na stanowisko dyrektora tejże placówki.

Oferty w konkursie złożyło troje kandydatów: Małgorzata Iwanicka – nauczyciel  Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie, Monika Nowaczyk – wicedyrektor Gimnazjum Królowej Jadwigi w Zagórowie oraz Piotr Wróblewski – nauczyciel Zespołu Szkół Zawodowych im. gen. Wł. Sikorskiego w Słupcy.

Do konkursu z przyczyn nieznanych nie przystąpił Piotr Wróblewski. Teraz według obowiązującej procedury Zarząd Powiatu musi zaakceptować kandydatkę.

3 komentarze

  1. Super! Może w końcu przestaną przepuszczać uczniów za piękne oczy. Pani Małgosia była wymagająca, ale nigdy tego nie żałowałem. W tej szkole muszą zrozumieć, że wskaźnik zdawalności nie jest równy z renomą szkoły.

  2. Wróbel nie udzielaj się bo twój młodszy brat nie był tak loty żeby do następnej klasy zdac

  3. Bardzo dobry wybór, konkretna osoba, która zrobi porządek w tej szkole, może skończy się kolesiostwo i przepuszczanie na siłę. Jeszcze zrobić porządek z nauczycielami – lizusami typu Pani M.W. I będzie gitara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.