Materiał sfinansowany ze środków KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Strona główna / Bez kategorii / Wystartuje z listy PiSu do rady powiatu

Wystartuje z listy PiSu do rady powiatu

Przemysław Dropiński, jeden z najbardziej doświadczonych radnych powiatu obecnej kadencji, w październikowych wyborach będzie kandydował do rady powiatu z listy Prawa i Sprawiedliwości. Będzie jednym z liderów tego komitetu w okręgu obejmującym gminy Zagórów i Lądek. Co ciekawe, znany lekarz za każdym razem zdobywał mandat startując z innego komitetu. W 2006 r. z Samorządowego Porozumienia Prawicy, w 2010 – z Platformy Obywatelskiej, w 2014 – z Obywatelskiego Powiatu Słupeckiego. Za każdym razem zdobywał jeden z najlepszych wyników w okręgu. I tym razem wydaje się jednym z faworytów w tym okręgu.

Nazwiska innych kandydatów, których znajdziemy na listach PiSu przedstawiamy w aktualnym numerze Kuriera.

24 komentarze

 1. będę na niego głosować

 2. Hańba tak z różnych komitetów jak można wierzyć takiemu człowiekowi. Byle do koryta.

 3. Nie lubie poniedzialku

  Szkoda słów

 4. Masz mój głos

 5. ma mój głos

 6. Mieszkaniec

  Zagórowsko-lądowiska lista Prawa i Sprawiedliwości będzie silna. To szansa na pokonanie i odsunięcie od władzy nieudolneych działaczy PSL-u.

 7. Skup się na jednym korycie!

 8. Ciekawe z kim za cztery lata będzie „romansował” by dostać się do korytka.
  Warto być przyzwoitym, panie radny.

 9. Ciekawe z jakiej listy za cztery lata będzie startować, by dostać się do korytka.
  Warto być przyzwoitym, panie radny.

 10. Lepiej niech sie zajmie tym czego się nauczył bo służba zdrowia ma leczyć a a nie politykować bo tacy lekarze napewno są lekarzami??

 11. Żakowski prawdę nam powie. Oczywiście przypadkiem, niechcący, ot – „błąd w sztuce”. Ale też jest to zjawisko tak niesłychanie rzadkie, że warto je odnotować dla potomności. Otóż w przypływie szczerości i ewidentnego wzmożenia emocjonalnego Żakowski w rozmowie z Rafałem Trzaskowskim wyrzucił niespodziewanie swoje zdanie o aferze reprywatyzacyjnej, w którą „wpieprzył nas PiS”.
  I pomyślałem sobie, że jest to absolutnie prawdziwe stwierdzenie. Ba, że można je rozciągnąć. Bo Prawo i Sprawiedliwość, używając języka czerskiego redaktora, wpieprzyło nas w bardzo wiele rzeczy. Wymieńmy tylko niektóre z nich. PiS wpieprzył nas w katastrofę smoleńską. A przecież tak miło jeździło się do Putina i do niego tuliło. Tak miło pluło się na pamięć o ofiarach tej tragedii, chowało się je w niewłaściwych grobach, tak miło powtarzało się kłamstwa rosyjskiej propagandy. No ale przylazł ten PiS. Który wpieprzył nas też w aferę Amber Gold czy VAT-owską. A tak przyjemnie pozwalało się na okradanie Polaków bądź na setki milionów strat państwa polskiego. A przecież co w tym złego? PiS wpieprzył nas też w walkę o prawdę historyczną, jakby nadal nie można było mówić o polskiej odpowiedzialności za Holocaust, o polskich obozach śmierci, oraz wręczać orderów wszelakich Grossowi i jego akolitom. Wracając do przykładu Żakowskiego – tak, PiS wpieprzył nas też w aferę reprywatyzacyjną. A było tak spokojnie, kasa się zgadzała, miliony szły do kieszeni czyścicieli kamienic i zaprzyjaźnionych z nimi polityków i prawników, biedaki lądowały na bruku, a czasem po prostu się tych bardziej opornych mordowało. I komu to przeszkadzało? Bo na pewno nie był to problem dla tych wszystkich Żakowskich, Lisów, Wrońskich i innych Michników. Ale nie wiem, co Wy o tym sądzicie, Czytelnicy, dla mnie to był i jest problem. I cieszę się, że w tych wypadkach PiS wpieprzył się w Polską politykę

  • Otóż to, ludzie są zapatrzeni w PO bo przez 8 lat sobie robili co chcieli i nikt nic nie wiedział, zły PiS przejol władze oczy ludziom otwiera,dzieciom i rodzinom daje,ale zle bo do tej pory na to nie było więc skąd biorą…ano państwo w ruinę chcą wkopać,długów narobić… Ach ludzie,ludzie … Szkoda że Słupca nadal taka zapatrzona w PO i PSL…

  • Rząd wyraźnie powiedział że nie będzie brał pod uwagę opinii TSUE ani żadnej innej w sprawie reformy sądownictwa. Więc o co ten krzyk kodziarze i ubeki ?

 12. Doktorze, a myślałem, że jest Pan zdecydowanym liberałem. Szkoda. Nie lubię PIS-u i tego co robią.

  • Wcześniej ” Liberał ” teraz ” Konserwatywno-Bogo-Ojczyźniany ”

  • Jaki to doktor jeszcze mu dużo brakuje,prawda jest taka żeby nie wojsko to by nigdy na medycynę się nie dostał.Albo lekarz,albo polityk A nie Karierowicz.Żenada

 13. Oportunizmu – Pierwsza Zasada
  Płyniemy zawsze z prądem

 14. A ja mam pytanie do przedstawicieli PiSu co się stało z ustawą o nepotyzmie:
  PiS przeciwko nepotyzmowi: ujawnić wykaz polityków i członków ich rodzin zatrudnionych w państwowych spółkach
  https://wpolityce.pl/polityka/143957-pis-przeciwko-nepotyzmowi-ujawnic-wykaz-politykow-i-czlonkow-ich-rodzin-zatrudnionych-w-panstwowych-spolkach

  • Bezpartyjny

   Kłamstwa to jest motto pisu A szary naród który ich popiera i tak to łyknie A jak jeszcze im dadzą z naszych 500 plus to już im swoje majątki poprzepisują.Szkoda że nie pamiętają kto np.rządził w 2005-2007 i jak była rozkradana Warszawa,A gdzie afera skoków.Nawet popierają tych złodziei co sobie ukryte premie dali,Ale co tam im wolno.Taki jest prawdziwo-fałszywy elektorat pisu!Pozdrawiam.

 15. Jedni drugim zarzucają olbrzymie kradzieże i inne nadużycia sięgające setek MILIARDÓW złotych.
  Czy nikt, do których dociera taka propaganda, nie zastanowił się nigdy dlaczego przy takich „wałkach” nie słyszymy o żadnym procesie?
  Dlaczego nikt ze znanych politycznych twarzy jeszcze nie siedzi?!!

 16. Powodzenia i trzymam za Pana kciuki !!!

 17. POKOLENIE GW. Sprzedawaliśmy głupotę na masową skalę i teraz mamy odbiorców wychowanych na tej głupocie – tak o ostatnich 20-latach w polskich mediach mówi >PolityceGazety Wyborczej

 18. Aby niewidzialna ręka rynku nie była fikcją potrzebne są: uczciwe, nieskorumpowane sądy, państwo nieteoretyczne, silna policja, samorządy niebędące sitwami, urzędnicy państwowi muszą ponosić odpowiedzialność. Takie jest MINIMUM potrzeb. To dużo czy mało ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>