Strona główna / Bez kategorii / Znalazła kilkadziesiąt tysięcy złotych

Znalazła kilkadziesiąt tysięcy złotych

We wtorek, na ul. Marcina ze Słupcy, przechodząca tamtędy kobieta znalazła reklamówkę pełną pieniędzy. Bez wahania zaniosła ją na komisariat. W reklamówce znajdowało się kilkadziesiąt tysięcy złotych. Policja próbuje ustalić, kim jest osoba, która zgubiła pieniądze.

 

10 komentarzy

 1. Brawo dla Pani !!!! Jak widać uczciwych nie brakuje. Chyba Arek ze Strzałkowa dał dobry przykład 🙂

 2. Gratulacje

 3. mogla od razu zawiezc do papy Tadeusza do Torunia albo na radyjo MA ryja

  • a moż ciebie zasilić biedaku żałosny ?

  • może sie zastanów dobrze co i pod jakim adresem piszesz…..słowa mówione i pisane mają także swoje konsekwencje. Biada jeśli ktos ubliża Matce Bożej której Imię nosi ta wspaniała rozgłośnia.

 4. Gratujace dla pani że pani postanowiła zanieść na komisariat, nie wielu jest takich ludzi jak pani, a tej osobie panu/i życze żeby jak najszybciej odnalazł/la swoje pieniądze

  • Jeśli w reklamówce były dokumenty to właściciel/ka szybko się odnajdzie? a jeśli forsa pochodziła z niewiadomego źródła to Skarb Państwa otrzyma je.

 5. Ja tam bym nie oddał …

 6. A co by było gdyby właściciel kasy skłamał że brakuje kilku stówek to kobicinka miałaby problemy tak czy siak gratuluje tej pani odwagi bo ja bym wolał rzucić tą kasę pod komisariat niż osobiście zanieść bo uczciwym w tych czasach nie opłaca się być.Swoją drogą kto gubi w reklamówce tyle kasy !!!!W reklamówce!!!!!!!

  • Albo człowiek nierozgarnięty lub chory psychicznie w ostateczności gangster co nie wyprał kasy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.