Program Kina „Sokolnia”

23.10. piątek godz. 16.00 - "Gwiazda Kopernika" - animowany, prod. Polska godz. 18.00 - "Bękarty wojny" - wojenny, prod. Francja, Niemcy, USA godz. 20.45 - "Bękarty wojny" - wojenny, prod. Francja, Niemcy, USA 24.10. sobota godz. 16.00 - "Gwiazda Kopernika" - animowany, prod. Polska godz. 18.00 - "Bękarty wojny" - wojenny, prod. Francja, Niemcy, USA godz. 20.45 - "Bękarty wojny" - wojenny, prod. Francja, Niemcy, USA 25.10. niedziela godz. 10.00 - "Gwiazda Kopernika" - animowany, prod. Polska godz. 16.00 - "Gwiazda Kopernika" - animowany, prod. Polska godz. 18.00 - "Bękarty wojny" - wojenny, prod. Francja, Niemcy, USA godz. 20.45 - "Bękarty wojny" - wojenny, prod. Francja, Niemcy, USA 26.10. poniedziałek godz. 16.00 - "Gwiazda Kopernika" - animowany, prod. Polska godz. 18.00 - "Bękarty wojny" - wojenny, prod. Francja, Niemcy, USA godz. 20.45 - "Bękarty wojny" - wojenny, prod. Francja, Niemcy, USA

Komentarze: 6

 1. AntyKrzyżak

  Po zabiciu patryjotycznej, mickiewiczowej „Grażyny” i zrobieniu z niej jakiejś sportowej sokolni to kino dla mnie nie istnieje na mapie kulturalnych doznań! Powiecie, że przesadzam. Ale gdy ktoś niszczy pamięć o patryjotyzmie tego kraju na rzecz sportowych bredni to nie przejdę obok tego faktu obojętnie. To co to w końcu jest, kino czy sala sportowa? To przykład jak postępuje zidiocenie społeczeństwa przez wszędobylski i nachalny sport.

 2. mika

  zeby zarobic to oni sa w stanie zrobic z tego b…

 3. mrówka Z

  Taka mała informacja: nazwa kina „Grażyna” nigdy nie miała nic wspólnego z bohaterką powieści poetyckiej Adama Mickiewicza. Jeśli chciałbyś się dowiedzieć skąd się wzięła taka nazwa kina to zapytaj dziadków:p Jeśli chodzi o kulturę to najwyraźniej od dawna przechodzisz obok niej obojętnie stąd dziwi że próbujesz popisywać się znajomością historii i kultury w Słupcy. O ubogości Twojej wiedzy w materii nazewnictwa słupeckiego kina dowodzi fakt Twoich słów na temat nazwy kina „Sokolnia”.

 4. iii

  Geneza nazwy „Grażyna” nie ma kompletnie nic wspólnego z mickiewiczowską twórczością. Jest bardziej banalna niż komukolwiek się wydaje. Zalecam powściągliwość w wyrażaniu sądów jeśli nie ma się odpowiedniej wiedzy.
  Natomiast nazwa „Sokolnia”, a jakże, ma swoje historyczne umocowanie i to dużo bardziej szlachetne.

 5. sofii

  masz pelna racje mrowko,trzeba sie uczyc w szkole,nie na bledach,to bzdur bedzie mniej.

 6. konrad

  czy wy wszyscy powariowaliście? mieszkam w Słupcy od pokoleń,co wy wiecie o kinie grażyna,grupka ludzi w większości nie pochodząca ze Słupcy zmieniła nazwę na sokolnia bez przyzwolenia społecznego,nie takiej Słupcy chcieliśmy panie Januszu.


DODAJ OGLOSZENIA
tv.slupca.pl: oglądaj filmy z Twojego regionu
 • Co z 6-latkami w Słupcy? Burmistrz tłumaczy rodzicom
 • Zandberg w Słupcy krytykował 500 zł na dziecko
 • Co orkiestra robiła w zeszłym roku? Kapelmistrz przedstawił sprawozdanie