O nas

Wirtyna powstała w roku 1999, początkowo jako portal miejski, przekształciła się w powszechnie odwiedzane miejsce zawierające największą ilość informacji i spotkań internautów interesujących się regionem słupeckim. Nastepnie przekształciła się w witrynę informacyjną „Słupecki Kurier Internetowy „. Zapraszamy do współpracy autorów z każdej dziedziny, pragnących publikować prace dotyczące regionu, ludzi i wydarzeń z powiatu slupeckiego.
Opinie i komentarze intenautów zamieszczane są na ich odpowiedzialność. Zabrania się publikowania treści uznawanych powszechnie za obraźliwe i naruszające prawa obowiazujące w naszym kraju.

Graffi Studio

Założycielem Graffi Studio jest Janusz Ansion. W latach 80-tych, jako autor grafik brał udział w kilku wystawach w Polsce i Belgii publikując jednocześnie w prasie codziennej. Na początku lat 90-tych, firma projektując materiały reklamowe, wzory użytkowe na opakowania i wyroby papiernicze rozpoczęła obecny profil działalności oparty na usługach koncepcji, projektowania, składu i druku publikacji reklamowych. Graffi Studio aktywnie uczestniczy w promocji regionu posiadajac w swoim dorobku szeroka gamę publikacji. Firma zatrudnia fachowców z branży DTP i Internetu. Siedziba firmy znajduje się w Słupcy, przy ulicy Armii Krajowej 19.

Strona www firmy Graffi Studio


DODAJ OGLOSZENIA
tv.slupca.pl: oglądaj filmy z Twojego regionu
  • Co z 6-latkami w Słupcy? Burmistrz tłumaczy rodzicom
  • Zandberg w Słupcy krytykował 500 zł na dziecko
  • Co orkiestra robiła w zeszłym roku? Kapelmistrz przedstawił sprawozdanie