Strona główna / Informacje / Aktualności / 2,4 mln zł na basen, a co z Ogrodową?

2,4 mln zł na basen, a co z Ogrodową?

Zgodnie z zaproponowaną przez burmistrza uchwałą słupeccy radni zgodzili się na zaciągnięcie długoterminowego kredytu w kwocie 2.421.751 zł na budowę basenu. Spłatę kredytu rozłożono na okres dziesięciu lat. Radny Maciej Graczyk apelował do burmistrza Pyrzyka, aby zwiększyć kwotę kredytu i zmodernizować ul. Ogrodową w Słupcy.
– Nie będzie dotacji wojewody na ul. Ogrodową. W związku z tym mam pytanie. Czy nie można by wziąć 600 tys. zł więcej? To w skali dziesięciu lat i w skali miasta podejrzewam nie są wielkie odsetki i nie są wielkie pieniądze przy tej kwocie i naprawdę zrobić tym ludziom, którzy czekają ponad dwadzieścia lat na tą ulicę – zaapelował radny Graczyk.
– Ludzie czekają, ale odłożyliśmy ten temat do kolejnego naboru, który ma być ogłoszony na przełomie września i października, więc może decyzja też będzie przed wyborami – odpowiedział burmistrz Pyrzyk.
– Tutaj nie chodzi o wybory. Ci ludzie naprawdę czekają i ja tu jestem już czwarty rok i tak ciągle to odkładamy. Nie przekonuje mnie pan, nie pierwszy raz zresztą. No ale trudno, nadal będziemy walczyć o Ogrodową – podkreślił Maciej Graczyk.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>