Strona główna / Informacje / Aktualności / Antosia w czołówce województwa

Antosia w czołówce województwa

Dużym sukcesem dla 5-letniej Antosi Łukasiewicz zakończył się udział w plebiscycie „Świąteczne Gwiazdeczki”. Witkowianka pokonała konkurencję w etapie powiatowym i zajęła czołowe miejsce w Wielkopolsce.

Inicjatywa Głosu Wielkopolskiego była dla Antosi i jej rodziców nie tylko wspaniałą zabawą, ale i sprawdzeniem się na tle innych dzieci.

– Antosia dobrze czuje się przed obiektywem aparatu. Szczególnie wtedy, kiedy nie ma obok niej nikogo z rodziny. Na zdjęciach wychodzi bardzo dobrze, dlatego postanowiłam zgłosić naszą córkę do wspomnianego plebiscytu – mówi Magdalena, mama Antosi.

5-latka jak burza przeszła przez etap powiatowy, w którym nie dała szans konkurencji. Zdobyła 1083 głosów, wyprzedzając drugą dziewczynkę o ponad 600 głosów. Witkowianka mogła liczyć na wsparcie rodziny oraz znajomych. W rozpropagowaniu udziału Antosi pomogły m.in. media społecznościowe.

– Codziennie wieczorem pytała mnie, na którym jest miejscu. Traktowała to jak zabawę – dodaje nasza rozmówczyni.

W nagrodę otrzymała lokalizator, który wskazuje położenie, słodycze oraz misia. Jej zdjęcie opublikowano również w sylwestrowym wydaniu Magazynu Rodzinnego Głosu Wielkopolskiego. W finale wojewódzkim zajęła wysokie 7 miejsce. Główną nagrodą w plebiscycie była wycieczka do Paryża. Antosia uczestniczyła także w imprezie podsumowującej plebiscyt, która odbyła się 13 stycznia w Fabryce Śmiechu Michałek w Poznaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>