Materiał sfinansowany ze środków KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Strona główna / Informacje / Aktualności / Będzie kąpielisko nad jeziorem Słupeckim?

Będzie kąpielisko nad jeziorem Słupeckim?

Inwestor budujący hotel nad jeziorem Słupeckim zapowiada, że przy obiekcie powstanie ogólnodostępne kąpielisko. – W tak upalne dni jak dziś każdy z nas marzy o chłodzącej kąpieli. Przy naszym hotelu będzie można korzystać z otwartego dla wszystkich, wydzielonego kąpieliska z czystą, przefiltrowaną wodą! My już nie możemy się doczekać! – czytamy na facebooku at hotel 35.

4 komentarze

  1. Wstyd, wstyd, wstyd… Tyle czasu było potrzeba na zrobienie kąpieliska? Szkoda tylko że to prywatna osoba otwiera a nie urząd miasta..

  2. Nazwa uciekła

    Pamiętam jak na dachach bloków tbs miały być ogrody wtedy nic nie wyszło może się teraz panu uda zrobić plaże na plaży 😉 ot taka mala złośliwość 😉

  3. W Urzędzie Miasta jest paru aktywnych urzędników to widać ale reszta to urzędasy przywiązani do stołka tworzą na okrągło kwity i myślą, że bez nich urząd padnie. Burmistrz powinien ich wszystkich zlustrować a zaoszczędzone środki przeznaczyć na tego typu projekty.

  4. Pan Pyrzyk zarządza miastem kilkanaście lat. Jest aktywny ale na Facebooku. Inwestycja przedstawiona na zdjęciu należy do tych tańszych. Popatrzcie na Wrześnię jakie tam piękne baseny zewnętrzne mają. Nasz burmistrz na fb chwali się tymi planami ale to plan nie jego tylko prywatnego inwestora. Obnaża to nieudolność urzędującego i radnych również.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>