Strona główna / Informacje / Aktualności / Będzie koncert przed występem gwiazdy

Będzie koncert przed występem gwiazdy

Pozostał tydzień do inauguracji drugiej edycji „Pod Witkowskim Niebem”. Poznaliśmy kulisy koncertu zespołu „Enej”, który uświetni to wydarzenie.

W Witkowie pierwszy czerwca nie będzie należał do tych z rangi spokojnych. Organizatorzy mogą spodziewać się najazdu witkowian, ale również przyjezdnych. Pierwsza edycja imprezy z gwiazdą Zenkiem Martyniukiem przyciągnęła tłumy ludzi. Według obliczeń organizatorów w wydarzeniu wzięło udział blisko 12 tysięcy osób. Początek ponad godzinnego koncertu „Enej” zaplanowano na 20:00. Przed gwiazdą wieczoru odbędzie się tzw. supportu, podczas którego zaprezentuje się „NaliaH”. Dodatkową atrakcją dla zagorzałych fanów grupy „Enej” może być za to fakt, że w umowie zawarto możliwość odbycia próby.

– W dniu koncertu dowiemy się czy zespół skorzysta z próby. Jeśli tak, to z pewnością będzie to dodatkowa atrakcja dla osób, które wcześniej przybędą na Stadion Miejski – informuje Łukasz Scheffs, zastępca burmistrza Witkowa.

Przed koncertem dowiemy się również czy członkowie zespołu skorzystają z warunku umowy, który dotyczy zapewnienia im noclegu przez władze samorządowe.

– Jeśli muzycy będą chcieli zostać na noc w gminie Witkowo i odpocząć po koncercie, to będziemy na to przygotowani –
zapewnia zastępca burmistrza.

2 komentarze

  1. ukraina rzadzi

  2. Mieszkaniec

    Propaganda ukraińska za pieniądze podatników,skandal ulice dziurawe a burmistrz za nie swoje robi imprezę!!! A motłoch się cieszy..bo ma gdzie przepić 500+.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.