Strona główna / Informacje / Aktualności / Będzie zastępcą burmistrza w Zagórowie

Będzie zastępcą burmistrza w Zagórowie

Jak się dowiedzieliśmy z nieoficjalnego źródła  Karol Błaszczak, kierownik MGOPS w Zagórowie niedługo zostanie mianowany na wiceburmistrza Zagórowa. Formalności nie zostały jeszcze dopełnione, lecz sprawa wydaje się być już przesądzona. Więcej informacji podamy niebawem. Panu Karolowi już teraz gratulujemy!

135 komentarzy

 1. No nie,to chyba sen!! Luz to nie może być prawda

  • To jawa a nie sen droga mieszkanko .Pan Karol robi duzo dobrego dla spolecznosci naszej gminy.To bardzo dobry wyksztalcony czlowiek.Panie Karolu zycze powodzenia i prosze dalej czynic dobro i nie przejmowac sie hejtem .

 2. Mieszkaniec

  Myślę że odpowiednia osoba na to stanowisko. Napewno przeciwnicy obecnego burmistrza jak zwykle będą zniesmaczeni ,ale co tam ! Zawsze kulturą dalej się zajdzie niż ham…!

  • Kultura,kultura, a jakie on ma wykształcenie a jakie doświadczenie, ci ,którzy go znają to wiedza jakie on ma doświadczenie i co potrafi zrobić, i jajka na kulturę ,czas pokaże i sami zobaczycie co to za cwaniak, dziwię się Romanowi ,że nie miał innego kandydata

  • Mieszkaniec

   CHAMSTWEM PISZE SIE CH. LEPIEJ MIEĆ TROCHĘ W GŁOWIE JAK SIĘ COS PISZE. TAKI ZASTĘPCA JAK JEGO ZWOLENNICY. TEŻ WYKSZTAŁCENI A PISAĆ NIE UMIEJĄ

  • Mieszkaniec

   Tylko że ten pan idzie do przodu krzywdą ludzką , on niezna co to kultura ,a co działo się w DPS jak był kierownikiem ,to niezła książkę można napisać ,

 3. Mieszkaniec

  Gratulacje !!!!

 4. Taki cwaniaczek ? On jednak to potrafi, wie komu i co powiedzieć aby zostawić dobre wrażenie Dla ludzi którzy go znają prywatnie to zero !!!!

 5. Oby to był głupi żart! Ten facet to prostak i totalne zero…

  • Taki komentarz może zostawić tylko cham i prostak. Cóż…
   Pan Karol to bardzo otwarty, pomocny i serdeczny człowiek. Ma doświadczenie zawodowe i na pewno świetnie się sprawdzi w roli zastępcy, czego mu życzę!

  • do ZGW a ty zazdrościsz nieuku!!! weź się lepiej za robotę, a nie krytykuj innych.

 6. To człowiek interesu, chytry ,obliczony, dorabia się na krzywdzie łuckiej

  • I rodzinnej

  • Zagorowianin

   Kurcze tyle komentarzy negatywnych przecież to protest powinien byc przeciw tak negatywnie odbieranemu kandydatowi. Co tu się dzieje ci to za folwark Kulterman urządza.

  • Konstytucja xD

  • Mieszkaniec

   Napisz konkretnie kogo ten człowiek skrzywdził pisać obrzucac błotem anonimowo każdy potrafi ale ujawnić się i podpisać się pod swoimi słowami już niestety nie pozdrawiam i życzę sukcesów na nowym stanowisku Panie Karolu.

  • Anonim! Jakoś nie słychać żeby pracownicy MOPS- U narzekali na swojego kierownika. Przeciwnicy zawsze będą krytykować . Może każdy by spojrzał w swój życiorys? Napewno by się zarumienił. Oto cała krótka prawda o ludziach takich jak Ty Anonim.

 7. Szok, Zagórów zwariowal ,

  • Do Zagórowianina! Przestań oglądać TVP bo ten PiS Ci już mózg totalnie wyprał. Z całym szacunkiem, ale to nie Ty będziesz decydował kto będzie zastępcą. Typowa pisowska komuna! Wszystkim nam mówią jak mamy żyć. Żenada

 8. Ja z nim pracowałam , znam go dobrze, brak słów , współczuję i ubolewam nad takim wyborem

  • Mieszkanka! Jak jesteś pracownicą DPS ! To sorry, ale kiedy tam się nie wejdzie to wszystkie pracownice siedzą na tak zwanym ,,ganku” na półpiętrze. Tak wygląda praca?! Może pan Błaszczak za dużo wymagał bo nie było czasu na pierdoły,a tu trzeba pracować. Tak oto wygląda krytyka ludzi którzy że zgryzoty nic sobą niereprezentują . KOMUNA!!! Brawo za awans dla pana Błaszczaka.

 9. Mieszkaniec

  To burmistrz zaszalał ha ha , ale ten przynajmniej składnie zbuduje zdanie ,bo burmistrz i przewodniczący to przeczkole ,

  • Przeczkole buhhhaaaahhhaaa się wypowiedział
   Przedszkole się pisze (i mówi) no widać poznał swój swego

 10. Karol na prezydenta !!!!

 11. Pracownik ?

  Zero szacunku dla ludzi ,trzyma tylko z tymi od których ma korzyści, krzykliwy i hałaśliwy, naucz się prawidłowo i że zrozumieniem czytać ustawy i prawidłowo interpretować rozporządzenia ,bo przepis ustawa jest taka sama dla wszystkich , śmiech na sali , to nam się urzędnik trafił

 12. Gratulacje i powodzenia

 13. Andrzej Grzeszczak miał rację. Najpierw zaklepali budżet, dali podwyżkę Kultermanowi, a później wezmą zastępce. Brawo dla wszystkich, którzy głosowali na Kultermana. BRAWO BARANKI

  • Rozum człowieku

   Podwyżkę? Burmistrz ma takie samo wynagrodzenie jak ustępujący Radniecki

  • Pan Andrzej sam chciałby zostać zastępcą. Ale Pan Andrzej nie ma nic do gadania. Mógł do rady startować. Jego zdanie nikogo nie obchodzi. Jest jednostką. Jednostka w demokracji jest niczym.

  • Paweł! Właśnie ten Twój Grzeszczak i jego kolesie przychodzili na kolanach do urzędu o posadę na zastępcę. Już Twojemu idolowi nie przeszkadzało nic co jest związane z p.Burmistrzem? Chyba musiał nastać jakiś cud. Czego się nie robi dla kasy! Oto cały zakłamany PIS! KOMUNA!!!!

  • Jak się do tego odniesie Pan Panie Andrzeju ? Czyż to nie jest hipokryzja do potęgi n ? Jak można być tak zakłamanym i obłudnym człowiekiem.

  • Mieszkanka
   Takie podobno mamy..cytuję byłego burmistrza”mizeryjne dochody”a zastępca musi być, a podwyżka musi być,a cała reszta to jakaś farsa!!!!Czy wyborcy Kultermana są zadowoleni…no Kopojno na pewno!

 14. Kto pociąga za sznurki i komu zależy żeby Zagórów miał wice burmistrza .Kto znowu dostanie stołek po Panu Karolu.Przecież miał tam dobrze.A może chodzi tylko o ten jego stołek. Ilu mieszkańców ma ta nasza gmina żeby zatrudnić burmistrza, zastępce burmistrza,Panią sekretarz i sekretarkę.To jest układanka,albo szantaż.

  • Mieszkaniec

   Stołek zajmie też taka osoba co własnego zdania nie ma. Łatwo sterowalna

  • Wiekowy ! Może Ty pociągasz za sznurki , bo sama komuna w Twoim wpisie( PISIE) Żal że to nie z Twojej opcji. Gratulacje panie Karolu!

  • Ja może nie na temat zastępcy ale P.Burmistrz.Brawo P.burmistrzu zawybory sołtysa w Kopojnie.Zaprosil Pan mieszkańców Kopojna A Chrusciki i Kopojno Parcele to cholota.Ktora nie ma nic do powiedzenia.Brawo Panie Burmistrzu.

 15. Gratulacje panie Karolu i powodzenia

 16. Burmistrz długo myślał i wymyślił a raczej wyciągnął królika z zielonej kończyny.
  Zastępca nie ma pojęcia o niczym poza pomocą społeczną bo coś się chyba nauczył przez te lata.
  Do DPS już nie wróci bo tam za nim nie tęsknią no i nie ma szans bo opcja się zmieniła.

 17. Mieszkaniec

  Gratulacje i powodzenia

 18. Świat zwariował , a raczej Burmistrz no cóż taki jest klimat w Zagórowie-ciekawe kto będzie kierownikiem MOPSU
  z czyjej rodzinki ktoś dostanie stołek

  • Mieszkaniec

   Stołek zajmie też taka osoba co własnego zdania nie ma. Łatwo sterowalna. Moze córeczka jednej z przydupasow

  • Mieszkaniec

   Do Zagórów! Jak jesteś taki kreatywny to wystarczy wziąć udział w konkursie który napewno będzie zorganizowany. Czasy komuny już dawno minęły. Ciekawe kto Twoim zdaniem by był najlepszym zastępcą? Napewno ktoś z komunistycznego pisu. GRATULACJE DLA BURMISTRZA ZA WYBÓR ZASTĘPCY!

 19. Mieszkaniec

  Pisać głupoty i rozliczać kogoś nie poruszając swojej osoby to każdy głupi potrafi . Ale samemu się wziąść do roboty i zrobić coś dobrego dla innych to nie , tylko mielić jęzorem co ślina na język przyniesie to tak . Pan Karol jest osobą , który do tego kim jest w tej chwili doszedł sam .Małymi kroczkami swoim zaangażowaniem i uporem , nie wspinał się od razu na sam szczyt drabiny ,tylko od pierwszego szczebla zaczynał . Kto go zna od dziecka ten wie wszystko i w tej chwili morże być z siebie dumny że jest w tej chwili gdzie jest . Gratulacje Panie Karolu .

 20. Zagórowianin

  Panie Karolu robi Pan wiele dobrego dla ludzi i najlepiej tak jak Pan umie i nie ma człowieka który byłby idealny. Jeden będzie z zazdrości wypisywał głupoty, z braku szacunku a trzeci będzie wdzięczny za Pana pomoc i zaangarzowanie. Niech się Pan nie przejmuje i dalej niech się Pan stara dla Naszej gminy robić to co Pan robi Najlepiej. A dobro powraca że zdwojoną siłą. Powodzenia, Szczęścia i Wytrwałości Życzę.

  • Przecież on i tak się nie przejmuje ,idzie do przodu ,jak brytan, nie patrzy na boki ,kasa, biznes i Ja!! to tylko się liczy ,dla niego , a i głową wysoko zadarta , trzeba mieć trochę pokory i więcej szacunku ,

 21. Jakie Pan ma kwalifikacje. Chcemy poznać

 22. Zagórowianin

  to chyba jakieś okrutne żarty, facet jeszcze nie tak dawno jeździł rwać truskawki do Niemiec tam się pokazał z nie najlepszej strony … zero przygotowania prawniczego, że o praktyce w samorządzie nie wspomnę
  Roman ogarnij się póki nie jest za późno, on Cię sprzeda i to za Twoje pieniądze

  • Zainteresowany

   Nie rozumiem takiego wpisu czy to źle że człowiek pracuje. To chyba dobrze świadczy o nim że żadnej pracy się nie boi. Czyli reasumując większość społeczeństwa która pracuje za granicą to oszuści i ludzie niskiego pokroju tak bo chcą utrzymać rodzinę. Ludzie to naprawdę sięga jakiegoś absurdu wyciąganie człowiekowi to że pracował na truskawkach. Pozdrawiam i życzę więcej optymizmu i wiary w drugiego człowieka

  • Zagórowianin! Zajmnij się swoim życiem. Nawet Ci przeszkadza że ktoś jeżdził na truskawki. Może właśnie ludzie którzy się nie wstydzą i nie boją ciężkiej pracy powinni zajmować takie stanowiska. Chyba że lepszym kandydatem na zastępcę byłby celebryta z dużego rynku pan Grzeszczak??? Postaw sobie to pytanie!!!

 23. Oczom nie wierzę, uszom nie słyszę!

 24. Zniesmaczony

  Brawo.
  Jacy wyborcy takie wybory .Jakie wybory takie decyzje.
  Jakie decyzje taka rzeczywistość.
  Zagórów oczekiwał dużych pozytywnych zmian tylko zagłosował na zaistniały stary układ.
  Powodzenia ja w tej sytuacji dziękuję i emigruję.

  • Zniesmaczony! Powodzenia na emigracji . Może wreście się nauczysz żetelnej pracy.

 25. Mieszkaniec

  To rekordzista w gminie pod wzgledrm załatwiania prywatnych spraw w godzinach pracy, a nawet masaże robił, jego pracownicy usprawiedliwiali że jest w innym biurze ,bądź pojechał odwiedzić starszą osobę i spytać jak jej się żyje, to teraz to biurko będzie miał w aucie i będzie mobilny wicewójt .

  • Mieszkaniec! Jakbyś nie wiedział to pan Karol nie pracuje w gminie. Ciekawe z kąd wiesz że tak często załatwia swoje sprawy. Czyżbyś siedział na schodach kościelnych? Może jesteś jego lojalnym pracownikiem i zarazem judaszem? Chyba raczej napewno jesteś że zgryzoty zazdrosny o ten awans. Radzę za wczasu zmienić kanał w telewizji.

 26. Marek Ratay

  Dlaczego wszyscy piszą o panu Karolu anonimowo?Jesli ktoś ma mu coś do powiedzenia niech to zrobi twarzą w twarz. Brak odwagi, zazdrość? Człowiek jeszcze nie rozpoczął pracy na stanowisku, a juz jest oceniony. Chory jest świat w którym przyszło nam żyć, w którym człowiek człowiekowi wilkiem, w którym bezkarnie jedni opluwają drugich. Apeluję o rozwagę i zdrowy rozsądek, bo dzisiaj piszą o panu Karolu, a jutro może o was.

  • Tak jak sobie ktoś zasłuży ,tak jest oceniany ,więcej pokory !!! Takie są uroki osób na świeczniku, chciałby Pan być tylko chwalony i poklepywany ,za co pytam ? Co pan zrobił tak bezinteresownie tak szczerze ,proszę napisać? samo ubranie i mowa nie wystarczy !!

  • Mieszkaniec

   Popieram w 100 %

  • Do Zenka jak chcesz się dowiedzieć konkretów to idź do Mgops w Zagórowie i się dopytaj u źródeł jeśli cię stać na to aby się ujawnić. Myślę że cię na to nie stać łatwo kogoś oceniać anonimowo.

 27. Ja się pytam co komu przeszkadza że Pan Karol nie tak dawno zrywał truskawki w Niemczech . Czyżby osoba która to pisze była też na tych truskawkach , i nie osiągnęła takiego stanowiska a się ubiegała , lub by je chciała . Na pewno nikt za niego tam nie robił no chyba że Pan Karol zabrał truskawki tej osobie która te bzdury wypisuje i powiedział że to jego . I dlatego pokazał się z nie najlepszej strony , jeśli tak to nie ładnie . Dość już żartów Panie Karolu brawo pokazał pan że żadna praca nie hańbi , a nawet gdy są drobne niedomówienia to każdy z nas je ma . Nie ma ludzi idealnych więc proszę się tym nie przejmować . Jeszcze się taki nie urodził żeby wszystkim dogodził . Ile ludzi musi być skrzywdzonych przez los że takim jadem plują i w ten sposób sobie rekompensują . Dajcie temu człowiekowi się wykazać . A Pan Panie Karolu niech się nie przejmuje i robi swoje .

  • to że pracował przy zbiorze owoców to nie wstyd, chodziło o jego zachowanie względem innych osób tam pracujących chamskie i wulgarne wiem to z przekazu osób które były wówczas pracowały na tej samej plantacji
   stanowisko v-ce Burmistrza wymaga szacunku i empatii wobec mieszkańców a u Karola tego nie ma, brak również wykształcenia i doświadczenia, ten potrafi świetnie grać miłego i uprzejmego,
   czas pokaże kto miał rację

 28. Pan Karol na pewno sobie poradzi a jak nie to i tak wszystko będzie dobrze. Ważne że kasuje 10 tysięcy miesięcznie i zwolni miejsce w Gopsie kolejnemu Swojakowi.
  Burmistrz musi mieć zastępcę bo też zacznie jeździć na polowania jak przystało na burmistrza Zagórówa.

 29. 21.11.2018 r. Gmina Zagórów jako jedna z najbiedniejszych. Proszę przeczytać komentarze. Mam pytanie do wszystkich czy stać nasz urząd na zastępce? czy w naszym urzędzie jest tyle pracy? jeżeli tak jestem za.A jeżeli nie to, ktoś nie daję sobie rady.Czyżby to był Burmistrz tego się nie spodziewałem .Ktoś na siłę wsadza Karolka, żeby mieć Burmistrza pod kontrolą.Wzajemna adoracja,starzy radni?. Roman,pomyśl kto Ci tak doradza.A co do truskawek ,każdy jedzie 1ero=4.20zł. Do Gościa za komuną nie przepadałem. Ale lubię sprawiedliwość nie wzajemną adorację.Popatrz. Mało wiesz.

 30. Brawo Zagórowianie tyle jadu to pewnie w Całym powiecie nie znajdziesz. Gratuluję tak radykalnego podziału społeczeństwa. Nie będę tego komentował bo nie mogę tego zrozumieć. Ludzie więcej pogody ducha a miej nienawiść w tym nowym roku.

 31. Ręka ręke myje.Kogo mieli wziąś…nikt inny by nie tancował jak mu zagrają. Śmiech na sali…
  .Gminy niestać na zastępce .Zachwile podniosą koszty wywozu śmieci.Takiego wybraliście sobie burmiszcza!!! To teraz nie płaczci. Pana Kuterman syn wyborców na wybory samochodem własnym woził by głosy pozyskać . Teraz wam wyborcą po dziękuj tylko czekać kiedy sobie pesje podniesie .Najbiedniejsza gmina a wynagrodzenia jak naj bogadsza.

  • Mieszkaniec

   Pani Arleto! Widocznie Pani swoich dzieci (Jak oczywiście Pani je ma) żle wychowała że nie umieją pomagać innym. Każdy każdego może wozić gdzie chce i Kiedy chce,a Pani może tylko sobie pogadać. To się nazywa kultura z którą pani jest na bakier . Mamusia napewno zapomniała wychować! To przykre! Jeszcze Pani nieprzetrawiła przegranych wyborów. Żenada

  • Syn chyba autobusem musiał wozić tych wyborców. 1000 głosów załatwił podwózką hahahahahahh

 32. Ja szanuję Pana Karola za to jakim jest czlowiekiem i wierzę, że zrobi dużo dobrego dla naszej gminy.
  Gratulacje Panie Karolu. Powodzenia.

  • To chyba tylko z jego rozmowy bo gdyby go pani znała tak naprawdę z 15 – 20 lat jego charakterek i świństwa które ma na koncie to inaczej by pani mówiła

  • Ładnie się do pani uśmiecha ?

 33. Pracownica DPS-U

  Wara od pracowników DPS-u pracują ciężko i służą drugiem człowiekowi , jak chcesz się przekonać to zapraszam są wolne
  wakaty bardzo szybko zmienisz zdanie i jeszcze zapragniesz usiąść na tym Twoim półpięterku jak CI pot po dupie poleci.

  • Jak Pani wie tyle o Panu Karolu to proszę nie zasłaniać się anonim Ja tylko proszę się podpisać i nie pisać ogulnikami Jakie świństwo komu i gdzie zrobił ten Pan. Masz odwagę pisać to miej odwagę się podpisać

 34. Ludzie jak wy piszecie?? analfabetyzmem wali po oczach…wziasc, zaangarzowanie, przeczkole?? poprostu itp. itd…i ma byc w Pl dobrze? zajrzyjcie chociaz w google zanim cos tu naplujecie. Panie Karolu prosze sie nie przejmowac hejtem!

 35. DZIWIĆ SIĘ, ŻE NARODY WOJNY TOCZĄ, ŻE W KRAJU POLITYCY MIESZKAŃCÓW ROZDZIELAJĄ, JEŚLI W TAK MAŁEJ SPOŁECZNOŚCI TYLE JADU, ZŁOŚCI I WŚCIEKŁOŚCI, A WSZYSTKO TO NAJCZĘŚCIEJ NA INNYCH LUDZKICH, NIESPRAWDZONYCH OPINIACH OPARTE – ZASŁYSZAŁEM, PODSŁUCHAŁEM, KTOŚ POWIEDZIAŁ, A JA TO ZA PEWNIK BIORĘ… NO I TA ANONIMOWOŚĆ – HULAJ DUSZA!
  NIE SĄDŹCIE, A NIE BĘDZIECIE SĄDZENI; NIE POTĘPIAJCIE, A NIE BĘDZIECIE…

 36. CENZURA ZAGÓROWA

  Pan Karol przynajmniej umie się wysłowić poprawną polszczyzną .
  Facet szybko się uczy i w następnych wyborach na burmistrza wykołuje Kultermana !
  A co do kompetencji ! Wałęsa Zagórowski ! Człowiek konfliktowy ! Wielki cwaniak !
  W PDPS nie potrafił poradzić sobie z pijaczkami ! Zadziera z każdym kto mu stanie na drodze !
  A co z Kapliczką na Konińskiej ? Kiedy poświęcona zostanie? Nawet z Proboszczem ma na pieńku !
  Miej nas panie Boże w opiece ! Ty widzisz i nie grzmisz !
  Zagórów – Zaścianków – Zadupowo !
  Gorycz rozpaczy ! Rada do dupy ! Komunistyczna ! Wiceburmistrz ,,Statysta” i ,,Karierowicz”
  A mieszkańcy gminy ślepcy !
  Maciej co chcieliście ! Całe szczęście,że wybory już za 5 lat ! D O P I E R O ! ! !

  • Mieszkaniec

   Brawo co za wróżka nam się trafiła , czemu się nie podpiszesz pod tym postem przecież jeśli są to potwierdzone informacje to nie ma się czego wstydzić i nie chować się za anonimowym wpisem.

  • Po co ma się podpisywać jak w tym widać gorycz przegranej wiadomo kto to pisze . Mógł by mieć Panie A.G trochę godności …..
   A nie pluć jadem na lewo i prawo .

  • Mieszkaniec

   Panie Andrzeju proszę powiedzieć opinii publicznej kogo Pan wysyłał do burmistrza i z jakim poselstwem wiemy że chciał Pan objąć posadę wice za spokój w mediach. Proszę nie podsysac ognia nienawiści i może znaleźć sobie jakieś hobby. Więcej wiary w siebie zgoda buduje.

  • Jeśli to prawda co napisał Mieszkaniec.. uważam, że nie ma Pan sam do siebie szacunku. Godność już chyba jest czymś obcym dla KOGOŚ. Pozdrawiam serdecznie!

   Zgoda buduje, niezgoda rujnuje.

 37. mieszkaniec

  Pan Kulterman ma już swojego przybocznego Dyrektora Orlika i robi wszystko co mu przekaże i nawet zarządza urzędnikami lepiej jak burmistrz.
  Po co więc mu zastępca lepiej 100 tysiecy złotych przeznaczyć na sport i kulturę.

 38. Składam sprzeciw wobec hejtu w życiu publicznym!!!!

 39. Panie Andrzeju niech się Pan pokazuje błędy i przekręty nowej władzy. Już po kilku tygodniach urzędowania widać że dobrze Pan recenzuje pracę burmistrza i przewodniczącego.
  A gdzie są pozostali kandydaci którzy ubiegali się o najwyższy urząd w gminie.
  Czy tak bardzo zmęczyły ich wybory. Pan Urycki powinien się wypowiedzieć jako doświadczony samorządowiec i patrzeć bardziej na ręce władzy. Panie Marcinie do roboty gdzie ten obiecany w kampanii chodnik na cmentarz w Trąbczynie. Co Pan myśli o powołaniu zastępcy.

 40. Zainteresowany

  Jestem bardzo ciekaw czy każdy artykuł o Zagórowie doprowadzi do takiej nienawiści Panie AG może już dość tych podziałów nie wiem czy Pan tego nie widzi że swoim postępowaniem dzieli Pan społeczeństwo tej miejscowości. A podsycająć ogień nienawiści daje Pan świadectwo jakim Pan jest czlowiekiem może już dość co?

 41. PRZYKRO TO WSZYSTKO CZYTAĆ.

 42. Myślę że Pan A.G żyje cały czas w powyborczej bańce. Pierwszy fotel przegrał o drugi błagał też przegrał przykre to. I teraz się mści . Na to wszystko ludzie którzy wyzywali Pana Romana wyzywają Pana Karola czy wy ludzie nie widzicie że on wami manipuluje ? Nie macie własnego rozumu ? Każdy z was może obejrzeć nagrania z rady na Youtube nie ma najmniejszego problemu . I wyciągnąć sami wnioski . Nie słuchać osobę której jedyną ambicją teraz jest zaszkodzić obecnemu Burmistrzowi . Gratuluję zarówno Burmistrzowi jak i Wice nie przejmujcie się jadem a zacznijcie pracować z całych sił . Wyborcy rozliczą czy był to czas wykorzystany .

  • To chyba nie wyciągnąłeś wniosków, albo nie oglądałeś nagrań. Burmistrz dostaje podwyżkę, zaklepują budżet, a później wybiera się dopiero zastępce? Wiem, że są ferie, ale to nie zwalania od myślenia

 43. Prezydent Zagórówa

  O jakiej manipulacji mowa
  Gmina jedna z najbiedniejszych w wielkopolsce -po co nam ten wice-skoro w Zagórowie i tak się nic nie dzieje teraz zadłużona zostanie po raz kolejny na modernizację oczyszczalni – wiele gmin lepiej rozwiniętych zrezygnowało z tego dobrodziejstwa
  Lepiej Pana Karola na Rzecznika P. burmistrza powołać -będzie się za niego wypowiadał-ale etat o wiele mniej kosztowny
  Hulaj dusz piekła nie ma w zagórowskim magistracie no i nie ma gospodarza z prawdziwego zdarzenia -ale co tam zakupy w godzinach pracy zrobione dom ogarnięty szkoda,żę tak mało etatów w gminie -oczywiście nie ubliżam tym ,którzy solidnie wykonują swoje obowiązki Pozdrowienia dla uczciwych .Baty dla leni- na mieście wiadomo o kim mowa

  • Mieszkaniec

   Czemu się nie podpiszesz. Powinno się to zmienić ten hejt przynosi okropne żniwo. Nienawiść i żądza zemsty prowadzi ludzi do wyzbycia się tożsamości . Społeczeństwo skłócone jest mało racjonalne niestety.

  • Prezydent Zagórowa! Może Tobie oczyszczalnia niepotrzebna! ,ale społeczeństwo jest więcej rozgarnięte i myśli racjonalnie.Niewiarygodne że w tych czasach za potrzebą chodzisz jeszcze za stodołę. Jak nie masz pomysłu na swoje zaciemnione życie to nie krytykuj wszystkiego co jest związane z Zagórowem, tylko po prostu wyjedż do tych gmin co są ,,WIĘCEJ ROZWINIĘTE ” , lub weś się do pracy!

 44. Ludzie, dajcie spkój. Mało wam nienawiści, opluwania, obrażania. Mamy prosty przekład do czego takie rzeczy prowadzą. Szkoda, że dopiero teraz władze w naszym kraju zaczynają brać sie za hejterów. Dajcie czlowiekowi się wykazać, a później dopiero oceniajcie. Zresztą mam wrażenie, że gdyby kto kolwiek inny byl na miejscu pana Karola, tez bylby opisywany w podobny sposób. Szkoda, że Polacy są tak podzieleni. Widac taka nasza natura, taki mamy klimat. Nie potrafimy się pogodzic z tym, że może komuś w życiu coś się udało…

  • Co się udało. To nie chodzi o p.Karola ja tam go na zakupach nie widziałam ale p D…. ą i owszem i p Ś….k. niewiem ja z procederem robienia paznokci bo i takie asice się zdarzały. Teraz przynajmniej nie będziemy wstydzić się za aparycję gminy bo Błaszczak przynajmniej w przedpotopowych garniturach nie chodzi i za dlugich spodniach. Jak Cię widzą …. szkoda że takim kosztem

  • Jak On się wykaże to gmina już straci, nie można eksperymentować na żywym organizmie. Potrzebny jest v-ce burmistrz fachowiec najlepiej prawnik, doświadczony samorządowiec. Pan Karol może pracować jako brygadzista przy zbiorze owoców lub naczelny masażysta w DPS ale nie ma kwalifikacji na Burmistrza, ludzie ogarnijcie się. Mój glos nie jest hejtem tylko obiektywną oceną.

 45. Mieszkaniec

  Może ktoś z Tuliszkowa chce tutaj pracować?

  • Mieszkaniec

   Do mieszkanki! Ciekawe skąd Ty wiesz że te osoby akurat nie są w tym dniu na urlopie? Czyżby miały kartki na czole z napisami jestem w pracy! A może z nimi współpracujesz i jesteś życzliwą koleżanką?! Normalnie Szok! Jakim trzeba być zgoszkniałym człowiekiem żeby nawet krytykować jak kto chodzi ubrany. Oby się nie okazało że siedzisz w pierwszych ławkach w kościele! Szkoda że mamusia nie miała czasu wychować!

 46. Śmieszni jesteście. Tacy pełni zazdrości, taka prawda chociaż uważam, że jest w Zagórowie ktoś lepszy od Karola to trzeba teraz trzymać również za niego kciuki. Jeżeli będzie dobrze pracował to przyniesie to korzyść wszystkim obywatelom Zagórowa. Swoją droga kto by nie wygrał to i tak będzie miasto MARTWE. Każdy kto mądry i młody z Zagórowa ucieknie, a tu zostaną tylko starzy ludzie, smutni hejterzy i ci którym udało załapać się do dobrego stołka w gminie. Wiem, że dupa boli że Karol zarobi 3-4 razy co wy przeciętniacy no ale trudno takie życie, jakbyście chcieli od najmłodszych lat coś osiągnąć to byście byli wyżej od niego. Zastępca Burmistrza Zagórowa jako szczyt niektórych ambicji i zazdrości brzmi komicznie 🙂 Jakbyście chociaż tyle co na hejt poświęcacie czasu, poświęcili na edukacje to prawdopodobnie byście byli wyżej od pana Karola bo to zwykły przeciętniak i cwaniak który miał szczęście w życiu, które również do sukcesu jest potrzebne. Życzę mu powodzenia, chociaż to prawie pewne, że nic to nie zmieni, a wam smutni ludzie więcej pogody i szczęścia w życiu. Nie bądźcie zawistni, tylko nauczcie cieszyć się innych szczęściem realizując przy tym swoje marzenia. Pozdrawiam i polecam maść na ból dupska xD

  • Mieszkaniec

   A slyszal ktoś o wyprzedaży budynków w Zagórówie? Oraz o próbie przesiedlenia p. Piotra z konińskiej zeby zrobić wjazd na stare targowisko? Czy ktoś zainteresowany jest tą dzialką z wyższych sfer. P Karol może coś odpowie bo dośc często tam stoi ostatnio

 47. Prezydent Zagórówa

  Panie J.K
  nie chodzę za stodolę -ale nie mogę skorzystać z dobrodziejstwa kanalizacji -bo po prostu u nas w Zagórowie nie wszędzie jest miasto skanalizowane-Widzisz jak wasze zaniedbanie wyszło na jaw 21 wiek ,a tak rządzicie ,żę szmbo musiałem sobie zafundować -to dlaczego mam być obciążany zadłużeniem gminy na mieszkańca skoro ta nic dla mnie nie robi-do budowy szamba tęż się nie dorzucała jakoś nie mam okazji czerpać z dobrodziejstw stworzonych przez naszych włodarzy -na zakupy w godzinach pracy też sobie nie mogę pozwolić -to przywilej zarezerwowany dla wybranych no cóż taki mamy klimat

 48. jestem bardzo ciekawa kto według Was byłby odpowiednim kandydatem na z-c burmistrza oraz kierownika MG OPS

  • Jestem tego samego zdania. Jeszcze się taki nieurodził żeby wszystkim dochodził. Cały czas tylko krytyka i obrażanie innych. Dajmy czas burmistrzowi i jego zastępcy . Mają na to 5 lat. Wszystkie osoby które tu tak jadem zioną ,to nik inny tylko Ci sami co w kampanii opluwali hejtem burmistrza . Zakompleksione i zgoszkniałe osoby które co niedzielę chodzą do kościoła i głoszą miłosierdzie!!!!! WSTYD!

  • Biurokracja Zagórowska

   Wice w Zagórowie wcale nie jest potrzebny-większe i bogatsze gminy radzę sobie bez wiceburmistrza lepiej niż Zagórów
   Najbiedniejsza gmina -a wie na co pieniązki wydać jaki włodarz taka gmina- przez następne 5 lat bieda nas nie opuści
   Ja tam bym powołał jeszcze zastępcę wiceburmistrza i zastępcę zastępcy-żeby było w porządku i wszyscy znajomi mieli pracę

 49. Jesteście wszyscy śmieszni 🙂

 50. Przedsiębiorca

  Do Rodzica
  Dajesz nowemu burmistrzowi 5 lat żeby pokazał jak pracuję.
  Rodzicu chyba nigdy nie pracowałeś że nie wiesz że żaden pracodawca nie pozwolił by się pracownikowi uczyć płacąc mu 10tysiecy miesięcznie.
  Za takie pieniądze trzeba pracować profesjonalnie od pierwszego dnia a patrząc na to co robi burmistrz to jest amatorka .

 51. Czytaj że zrozumieniem! Nie Chodziło mi o to że mają się uczyć, tylko oto że napewno dadzą sobie radę, a wyborcy ocenią ich za pięć lat. Prościej już niepotrafię. Sorry. Jeżeli chodzi o moją osobę to może jeszcze bym Cię nauczył pracować. To tak do zasady!

  • Rodzicu tak dadzą radę jak przez 24 lata -najbiedniejsz gmina -najbiedniejszą zostanie
   wstyd w Gizałkach -potrafili naprawdę tam widać roawój nawet po drodze do gizałek widać gdzie zaczyna się ich teren bo droga jest bez dziur i radzą sobie bez wiceburmistrza-tylko mieli ludzi z haryzmą na kierowniczych stanowiskach-a u nas tylko zmiana pokoi-szkoda słów

 52. manipulant Andrzej.

  Wybory za 5lat. Ocenicie przy urnie. Teraz możecie sobie pogadać z radnym, burmistrzem a nie na forum bo to i tak nic nie da. Wszyscy wiedzą, że kredyt 9mln jest na rozbudowę kanalizacji i oczyszczalni (drugie tyle to dofinansowanie). 9mln dofinanoswania na ulicy nie leży zatem jest to priorytet. Wolicie topić się w g*wnie czy mieć ścieżki rowerowe w to miejsce? Wiadomo, że ten rok będzie ograniczony w inwestycje z tego powodu. PAN GRZESZCZAK ROBI SZUM MEDIALNY TYLKO DLATEGO, ŻE BURMISTRZ ODRZUCIŁ JEGO KANDYDATURĘ NA ZASTĘPCĘ. MIAŁ W POWAŻANIU NASZĄ GMINĘ AŻ DO KAMPANII WYBORCZEJ. TU CHODZI O WŁADZĘ, A NIE O TROSKĘ OBYWATELSKĄ. STOP DZIELENIU SPOŁECZEŃSTWA!

  • Mieszkaniec

   Do anonima! Widać w Gizałkach te super drogi! Szczególnie zaraz za krzyżówką przy przystanku PKS! SZKODA ŻE OGLĄDASZ TYLKO TVP! Cały czas dryfujesz jeszcze w 19 wieku.

  • Mieszkaniec

   Brawo

 53. Mieszkaniec

  A slyszal ktoś o wyprzedaży budynków w Zagórówie? Oraz o próbie przesiedlenia p. Piotra z konińskiej zeby zrobić wjazd na stare targowisko? Czy ktoś zainteresowany jest tą dzialką z wyższych sfer. P Karol może coś odpowie bo dośc często tam stoi ostatnio

  • Mieszkaniec

   Jeśli jest Pan żywo zainteresowany losem rodziny Pana Piotra ( bo nie wiem czy Pan wie Pan Piotr nie mieszka sam) to powinien się Pan zgłosić do MGOPS w Zagórowie , może chce Pan pomóc tej rodzinie a to właśnie ta placówka jak dobrze się orientuję zajmuje się pomocą. Choć niech się Pan podpisze wtedy będzie wiadomo komu Pan Karol ma odpowiedzieć.
   Anonimowo rzucać oskarżenia jest bardzo łatwo ale pomóc i zainteresować się losem drugiego człowieka już tak łatwo nie jest. Z wyrazami ubolewania nad Pana wpisem.

 54. Zagorowianin

  Na PANA BURMISTRZA to trzeba sobie zasłużyć. Jak dla mnie to to zwykly chlopek roztropek. Czekac az rosprzeda Zagórów w prywatne łapy

  • Nie myślałem że w Zagórowie są jeszcze takie buraki?! Co zrobiło z tymi ludźmi TVP. ŻENADA

 55. Podopieczny

  Pewnie pracownicy MGOPSu wiedzą za jakie zasługi spotyka ich szefa taka nagroda.
  Póki co nabrali wody w usta ale wkrótce się dowiemy.

 56. Ha ha ha najlepsi wyborcy to podopieczni opieki.

 57. Mieszkaniec

  Pamiętajcie o tym iż wypisując takie rzeczy nie jesteście anonimowi może to da komuś do myślenia , nikt w internecie nie jest anonimowy tylko dla tego że się nie podpisze pod hejtem .

 58. Bardzo dobrze że jest możliwość wyrażenia swojej opinii w sprawach gminnych.
  Po wyborach większość ludzi myśli że już spełniła swój obywatelski obowiązek a władza się okopuje i robi to co uważa.

 59. Co ciekawe, to to że gościu jeszcze nie został zastępcą, a tu tyle krytyki. A na dodatek jacy ludzie to komentują widać personalnie na fejsie. Same autorytety Zagórowskie. Śmiech na sali!!! Nic w życiu nie osiągneli ,a do pouczenia i krytyki są pierwsi .ŻENADA

  • Przed aaaa nie stawia się przecinka. Jak się kogoś poucza to trzeba mieć trochę w głowie

 60. Mieszkanka widzę że jesz bułkę przez bibułkę. Ciekawe czy tak w życiu?! Teraz to mnie nauczyłaś! Normalnie mi głupio.

  • W życiu to słoma z bucików ,ale głową zadarta niczym żona męża

 61. Na moje oko to zastępcą powinna być młoda wykształcona kobieta.
  Takich Pań w gminie nie brakuje.

  • Mieszkaniec

   Popieram! Na pewno takich pań nie brakuje w naszej gminie . Tylko jakby to nie było to i tak będzie źle. Jeszcze nasze społeczeństwo nie dojrzało do demokracji tej prawdziwej oczywiście! Na Twoje oko jest ok , ale na inne to już jest be…! Zazdrość i chciwość w naszej gminie to żecz naturalna i codzienna. Czy to kobieta, czy mężczyzna to i tak wszystkim się nie dogodzić!!!. Pozdrawiam

 62. A ja stawiam na córkę jednej z pracownić opieki. Podobno wszystkie możliwe miejsca już zagrzała z niekoniecznie dobrą opinią wiec tu posadka cieplutka.

  • Powiem jedno czytam to wszystko i nie wierze w to ile jadu jest w drugim człowieku i w wielu tych wypowiedziach można stwierdzić jedno -każdy sądzi według siebie. Doszukując sie układów sami zapewne z nich korzystacie. Smutno mi ze mieszkam w takim mieście w którym o życzliwość i przyzwoitość tak trudno

 63. Podzielam opinię Anonima! Tyle jadu w tak małym społeczeństwie to jest niebywałe. Co ta zazdrość robi z ludźmi! Co by się nie wydarzyło w naszej gminie to zawsze żle. Jak do tego zerkniemy na fejsa jacy to ludzie wciąż krytykują to ręce opadają. Normalnie sam kwiat Zagórowski z naciskiem na kwiat. Dziwię się że tym judaszom nie wstyd chodzic po ulicach! A jak się kłaniają Tym co ich obgadują ! Totalny bezwstyd.

 64. Podopieczny

  Karol przestań czytać komentarze i na nie odpisywać!

  • Dajcie mu spokój,niech odpisuje ,niema nic innego do roboty ,to niech się wybiela i koloryzuje ,

 65. Hrabia Ponimirski

  „Zagórowski Nikodem Dyzma” nie jest osobą etyczną dlatego wszystkie głosy krytyki ma w ……… fałszywy uśmiech i po trupach do przodu. ŻENADA DLA MIASTA.

  • ŻENADA to by dopiero była jakby ten z dużego rynku co na kolanach wchodził do urzędu za pracą został zastępcą . Do tej pory kameleon nie może się pogodzić z poraszką w wyborach.

 66. Lepszy kameleon niż chciwy pazerny lis w kaszkiecie z fałszywym uśmiechem ,

 67. Nastał lis po lisie w towarzystwie starych lisów w radzie.
  Już zaczęli lisie podchody żeby wyciągnąć do swoich sklepów i firm jak największy łup z gminnego podwórka.

  • Proszę zgłosić to do prokuratury jeśli Pan tak twierdzi. Tylko nie wiem czy stać pana na wypłacenie odszkodowania za zepsucie dobrego imienia poszkodowanych. Radni nie mogą brać zleceń od urzędu gminy. Burmistrz tłumaczył na 2 sesji bodajże jak wyglądają zlecenia publiczne dla radnych. Pozdrawiam serdecznie i przypominam, że w internecie nikt nie jest anonimowy. Panowie z Wrocławia i Poznania już usłyszeli zarzuty 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>