Strona główna / Informacje / Aktualności / Borys Budka przyjedzie do Słupcy

Borys Budka przyjedzie do Słupcy

Borys Budka, były minister sprawiedliwości, a obecnie poseł i jeden z czołowych polityków Platformy Obywatelskiej 16 stycznia przyjedzie do Słupcy. Towarzyszyć mu będzie inny poseł PO – Arkadiusz Myrcha. Spotkanie pod hasłem „Czy Polska jest jeszcze państwem prawa”, które poprowadzi Piotr Gałan odbędzie się w Zespole Szkół Muzycznych o godz. 17.00. Zaprasza Klub Obywatelski Słupca.

14 komentarzy

 1. PO=Postkomuna Obywatelska, PSL=Postkomunistyczne Stronnictwo Lewackie, .N=Neokomunistyczna.

  Już nie mogę się doczekać tego spotkania

 2. Jajka kupię! ewentualnie pomidory.

 3. Są na tyle bezczelni , że jeszcze pokazują się ludziom na oczy. Targowicy mówimy stanowcze nie!!! Za chwilę będą na granicy progu wyborczego a jeszcze kwiczą. Słupca wie jednak kogo zaprosić , stara nomenklatura jeszcze dogorywa na aparatach tlenowych.

 4. Tez mi persona pustak

 5. Ja też!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Nie mogę się doczekać
  Mam nadzieję że wstęp wolny

 6. Nie wiem po co przyjedzie. Może liczy na to, że naród nic nie widzi?

 7. Slupca to nie ciemnota, żeby słuchać polemiki. Elektorat próbuje 0.001% odbudować? Tego glosu mezzosopranowego nie da się słuchać. Daj odpocząć!!! w takim miejscu taki człowiek. Panie dyrektorze Witlewski Kino Sokolnia jest od politycznych spotkań. Nie mieszajmy w tę szkołę polityki. Szkoła Muzyczna z tradycjami. Taka zawsze była. I taką ją pamiętamy.

 8. Slupca to nie ciemnota, żeby słuchać polemiki. Elektorat próbuje 0.001% odbudować? Tego glosu mezzosopranowego nie da się słuchać. Daj odpocząć!!! w takim miejscu taki człowiek. Panie dyrektorze Witlewski Kino Sokolnia jest od politycznych spotkań. Nie mieszajmy w tę szkołę polityki. Szkoła Muzyczna z tradycjami. Taka zawsze była. I taką ją pamiętamy.

 9. Z całym szacunkiem. Panie dyrektorze Witlewski kto panem tak steruje w tej Slupcy??? Kino Sokolnia jest od spotkań tego elektoratu PO-PSL. Nie psujmy tej szkole z tradycjami wizerunku. Tak się szczycicie jakby K.I. Penderecki miał przyjechać. Takich spotań w tej szkole właśnie brakuje. Nie wprowadzajmy polityki do takiej instytucji. W Poznaniu by do takiego spotkania nie doszło, ale Slupca to wioska więc zapraszamy gościa, kompozytora, instrumentalistę w dziedzinie sprawiedliwosci w nasze skromne progi na audycje muzyczną. BRAWO!!!!

 10. widac same MOHERY i zwolennicy bez gumki(500+)

 11. Czy Polska jest JESzCZE państwem prawa.
  Jeśli pan jeszcze tego nie wie,to powiem że
  Polska DOPIERO teraz BEDZIE państwem prawa.

  Spotkanie z panem to strata czasu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.