Strona główna / Informacje / Aktualności / Burmistrz został konduktorem

Burmistrz został konduktorem

Pod hasłem „Witkowo czyta dzieciom” zorganizowano kolejne przedsięwzięcie w Przedszkolu Miejskim „Bajka”. Tym razem w role lektorów wcielili się specjalni goście.

Wydarzenie w ostatnim dniu stycznia było częścią innowacji pedagogicznej „Witkowo czyta dzieciom”. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie kreatywność i zaangażowanie autorek i koordynatorek przedsięwzięcia – Justyny Gromadzińskiej i Sylwii Nowickiej. Do udziału w środowej inicjatywie zaproszono specjalnych gości w osobach burmistrza Mariana Gadzińskiego i jego zastępcy Łukasza Scheffsa, którzy wcielili się w rolę lektorów. Dzieci z grup 2,5 i 3-latków „Krasnoludki” i 6-latków „Scoobe Doo” poznały historię słynnej lokomotywy z wiersza Juliana Tuwima. Zaproszeni goście z prawdziwą wirtuozerią oddali dźwięk ruszającej, a następnie rozpędzającej się maszyny. Rola konduktora przypadła burmistrzowi Gadzińskiemu, który zabrał dzieci pociągiem w podróż przy dźwiękach utworu „Jedzie pociąg z daleka”.

2 komentarze

  1. No pięknie się bawi burmistrz i jego zastępca. Za publiczne pieniądze na wesoło. Na forum poruszany był temat szkół. Czekamy na rozwiązanie!

  2. olek dobrze to ujal zabawa a gdzie obiecany basen panie burmistrzu i przewodniczacy rady tracicie pieniadze bezpowrotnie a projekt basenu ju z by byl predzej im reszta wlosow wyjdzie jak ten basen!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.