Strona główna / Informacje / Aktualności / Celińska sukcesem Centrum Kultury

Celińska sukcesem Centrum Kultury

W ostatnich tygodniach władze Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie zakontraktowały występ niebanalnej i wyjątkowej artystki. Koncert Stanisławy Celińskiej obejrzy komplet publiczności. Bilety w liczbie niemal 300 rozeszły się jak świeże bułeczki. Zapowiada się wydarzenie na miarę kultury przez duże K.

Negocjacje obydwu stron nie były łatwe, choć jak podkreśla dyrektor Stanisław Rajkowski – należały do bardzo konstruktywnych. Zakończone szczęśliwym finałem zaowocowały sprowadzeniem na scenę Centrum Kultury nietuzinkowej artystki. Koncert Stanisławy Celińskiej odbędzie się 24 marca o godzinie 19:00.

– W ostatnim z wywiadów dla państwa tygodnika informowałem, że mamy ambitne plany co do propozycji repertuarowych. W związku z tym jak widać, jesteśmy konsekwentni w swoich działaniach .Sukcesywnie, ciężko i wytrwale pracujemy na markę naszej instytucji. Kultura jest dziedziną życia, której nie można zmierzyć ani zważyć, więc sporadycznie spotykamy się z odmiennym spojrzeniem, lecz liczba osób – w zasadzie komplety na widowni  podczas wydarzeń w Centrum świadczą o słuszności obranej przez nas drogi – informuje dyrektor Stanisław Rajkowski.

Zorganizowanie koncertu Stanisławy Celińskiej z zespołem Macieja Muraszko okazało się również bardzo dużym sukcesem. Pomimo stosunkowo wysokiej ceny wejściówek (50 i 60 zł.)- choć w innych miastach są dwu, trzykrotnie droższe – rozeszły się bardzo szybko. Na stan z 8 marca pozostało tylko kilka wolnych biletów.

– Jestem przekonany, że koncert „Atramentowa” będzie wydarzeniem, które na długo pozostanie w pamięci tych, którzy wysłuchają go na żywo. Dla nas jest to również bardzo ważne wydarzenie nie tyko artystyczne, lecz nade wszystko organizacyjne. Pragnę nadmienić, że aby koncert mógł być zrealizowany musieliśmy sprostać wysokim wymaganiom technicznym w obszarze wysokiej jakości nagłośnienia i oświetlenia estradowego. Zapewne koncert pani Celińskiej przyczyni się również do tego, że w ogólnopolskim świecie artystycznym rozejdzie się wieść, że w Witkowie jest obiekt o wysokim standardzie, w którym można realizować każdy koncert. I o to chodzi – podkreśla włodarz Centrum Kultury oraz OKSiR Witkowo.

Warto podkreślić, że bilety na to wydarzenie zakupili nie tylko mieszkańcy gminy Witkowo, ale również osoby spoza wielkopolski.

Więcej w Kurierze.

Zdjęcie: filmweb

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.