Materiał sfinansowany ze środków KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Strona główna / Informacje / Aktualności / Co zrobi burmistrz, jeśli wygra wybory?

5 komentarzy

 1. wyborca ze Słupcy

  Niestety wobec startu czworga mieszkańców Słupcy : Pani Alicji Marek ,Pani Pauliny Nowak, Pana burmistrza Michała Pyrzyka i Pana starosty Jacka Bartkowiaka szanse, że Słupca będzie miała swojego parlamentarzystę, który będzie dbał o rozwój gospodarczy, społeczny miasta Słupcy są czysto iluzoryczne tak jak wygrana w Totolotka. Jako mieszkaniec Słupcy oczekiwałbym przedwyborczej debaty publicznej przeprowadzonej wspólnie z dziennikarzami „Kuriera Słupeckiego ” i „Gazety Słupeckiej” z wymienionymi kandydatami plus z czterema pozostałymi kandydatami z powiatu słupeckiego. Błędem jest to, że nie potrafimy dogadać się ponad podziałami politycznymi by wystawić wspólnego kandydata, który zostanie posłem na Wiejskiej.Obym się mylił. A na koniec postawiłbym pytanie kolejnemu kandydatowi na posła Panu Jackowi Bartkowiakowi staroście słupeckiemu Co zrobi jak wygra wybory i zostanie posłem? Mam nadzieję, że dziennikarz „Kuriera Słupeckiego” przy najbliższej okazji zada to pytanie. A za 36 dni wybory czy będzie debata o której wspominałem to pytanie pozostawię do właściwych osób w tym do wymienionych osób plus do pozostałych : Pani Anity Szykownej, Pani Sylwia Przybyła, Pan Piotr Gałan i Pan Jacek Tomczak. Miło byłoby zobaczyć ,posłuchać i dokonać właściwego wyboru czy to w słupeckiej „Sokolni” czy słupeckiej Szkole Muzycznej,

  • Jan Kowalski

   „Miło byłoby zobaczyć ,posłuchać…” – nie żartuj, usłyszysz to co chciałbyś usłyszeć.
   Nie widzicie, że celem nadrzędnym jest to aby zostać wybranym, a nie to żeby powiedzieć prawdę.
   To się powtarza co wybory.
   Puenta zawsze jest taka:
   – nie zlikwiduję żadnych miejsc pracy,
   – nikt nie będzie pokrzywdzony,
   – wszystkim „zrobię dobrze”,
   – wybuduję wszystko co chcecie,
   Tylko mnie wybierzcie!
   Kiedyś głosowałem na p Pyrzyka bo początek miał obiecujący – ale nigdy więcej nie zagłosuję. Ani do miasta ani do sejmu.
   pani Marek – nie, Pan Bartkowiak raczej nie, p Nowak też nie.

  • Proszę was tylko nie Pyrzyk Przecież to rozleniwiony i rozzuchwalony urzędnik. Temu panu już dziękujemy.

  • janek, gdyby tak było, to Michał Pyrzyk nie wygrałby z Jackiem Bartkowiakiem ubiegając się o kolejną kadencję na urzędzie burmistrza.

 2. wyborca ze Słupcy, już ktoś na facebooku zapytal Jacka Bartkowiaka, co zrobi jak uzyska mandat posła. Odpowiedź była jednoznaczna. Nie zrezygnuje z mandatu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>