Strona główna / Informacje / Aktualności / Do Misia przyszło dziś 50 dzieci

Do Misia przyszło dziś 50 dzieci

Trwa szósty dzień strajku w słupeckim przedszkolu Miś. Odbywają się tam zajęcia w łączonych grupach, w ramach dyżurów. Dziś uczestniczy w nich równo 50 dzieci. Zajęcia prowadzą obie panie dyrektor oraz jeden nauczyciel. Pozostali nauczyciele kontynuują strajk.

4 komentarze

  1. Cóż, sprywatyzować przedszkola w Słupcy i po problemie. Jakoś prywatne przedszkole w Piotrowicach, Prywatna szkoła podstawowa w Piotrowicach nie strajkują. Tam też pracują nauczyciele ale nie obowiązuje tam „Karta nauczyciela” która daje reszcie nauczycieli nienależne przywileje.

  2. Zawiedziona

    W głowie się nie mieści żeby kosztem dzieci i rodziców domagać się wyższych pensji. Praca trudna i powinni nauczyciele więcej zarabiać ale nie w ten sposób protestować ps po obejrzeniu kilku filmików na YouTube które nauczyciele sami umieszczają jestem w szoku zaprezentowanym poziomem . Etos zawodu nauczyciela padł ps oczywiście są jeszcze prawdziwi nauczyciele i im wstyd że tak to wszystko wygląda. ..

  3. A co z innymi postulatami nauczycieli? Przypomnijmy że w sumie postulatów jest 10 natomiast mówi się tylko i wyłącznie o jednym z nich. Dlaczego nikt nie piszę i nie mówi o tym że to również rząd wpływa na tą sytuację przedłużając negocjacje wystarczyło by na dziś uszykować nową propozycję umówić się na spotkanie i byłoby po sprawie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>