Strona główna / Informacje / Aktualności / Drugi raz w finale! Skrót odcinka

Drugi raz w finale! Skrót odcinka

Dziś Andrzej Kiełbowicz znowu doszedł do finału. Jak mu poszło? Zobaczcie skrót dzisiejszego odcinka teleturnieju Jaka to melodia?

3 komentarze

  1. Tak wszyscy sie podniecaja jego wystepem ale nic specjalnego nie pokazal. Owszem zaraz znajda sie obroncy co powiedzą zeby samemu wystapic i pokazac cos wiecej ale w finale wystepowaly osoby co zgadywaly wszystkie utwory i takie co robily to w rekordowym czasie 4 sek.

    • Andrzej Kiełbowicz

      Hmmm szkoda, że nie napisałeś tego komentarza pod własnym imieniem i nazwiskiem? Dawno nie oglądałeś programu Jaka to melodia? bo piszesz o moim koledze Tomaszu Bednarku co zrobił nie pobity do tej pory rekord ale w 3 sekundy a u Ciebie jest 4 sekundy oczywiście zrobiony przez niego rok wcześniej.
      Za pośrednictwem portalu http://www.slupca.pl i tygodnika Kurier Słupecki serdecznie dziękuję za życzenia, gratulacje, smsy, telefony od tych życzliwych osób co trzymały za mnie kciuki niezależnie czy były to finały z telemarkiem czy też nie. Wiem, że wszędzie znajdą się też osoby co nic się im nie podoba i będą krytykować a sami nie zaczną się zmieniać od siebie? Serdecznie pozdrawiam anonimowego Hmmm może będziesz miał odwagę spotkać się i porozmawiać na ten temat?

  2. Kiełbowicz- przestań z siebie orła robić bo nim nie jesteś.Trafiłeś na słabych zawodników i dwa razy w finale odcinka wystąpiłeś gdzie oczywiście poległeś.Trzeci raz silniejsza uczestniczka na łopatki cie położyła i takie to odniosłeś sukcesy.Taka jest prawda i przestań głupoty opowiadać że jesteś taki wspaniały.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.