Strona główna / Informacje / Aktualności / Gala Piosenki Biesiadnej rusza w trasę koncertową

Gala Piosenki Biesiadnej rusza w trasę koncertową

Muzycy, który stworzyli I Słupecką Galę Piosenki Biesiadnej ruszą w trasę koncertową. Informuje o tym główny twórca projektu, Krzysztof Herian. – W Mikołajki bardzo dobra nowina I Słupecka Gala Piosenki Biesiadnej w roku 2018 zaczyna trasę koncertową pierwszy etap Wielkopolska kolejny woj Lubuskie projekt ma już swoje impresario. Ttrzeba wierzyć w to co się robi a na pewno się uda – napisał na facebooku. Trzymamy kciuki za powodzenie projektu!

10 komentarzy

 1. okraszony karaluch

  zupełnie nie potrzebnie, płaska bez wyrazu szmira, aspirująca do czegoś bliżej nie określonego, takie muzyczne pulp fiction 😉

 2. Ale będzie wstyd….

 3. Do ,,mam talent”buhahahaha!!!!!

 4. Łysy Paździoch z Wąsem :D

  Czytając wszystkie te komentarze zastanawiam się w takim razie jakich występów/koncertów/eventów (jakiego rodzaju, jakie wykonanie, przez kogo) było by dla was Najlepsze? albo chcielibyście słyszeć w Słupcy? Rozumiem i szanuje wszystkie komentarze bo po to jest taka opcja na portalach! jednak wynika z nich tylko , że nie, wstyd, żenada ogólnie odpowiedź na wszystko , że źle i na nie. Lepiej, żeby nic się nie działo w Słupcy i nikt nie próbował? Pozdrawiam wszystkich niezadowolonych i zadowolonych 🙂

 5. W całym 2017 roku nie wydarzyło się muzycznie w Słupcy chyba nic lepszego w oparciu o miejscowych artystów. Znam dobrze większość grających i jest to dobrze skrojony Band z dużą sekcją dętą i wokalistkami i wokalistami. Bardzo dobrze, że jest szansa na wyjście poza Słupcę. Więc grajcie, bawcie się i uśmiechajcie a takie „pierdoły” należy ignorować. A sekcja dęta szczególnie mnie kręci bo to przecież Nadzwyczajni muzycy.

 6. w jaki sposób były dobierane osoby do tego występu czy jakiś casting czy po znajomości?

 7. Kostucha , ogłosili przetarg baranie.

  • w moim poprzednim pytaniu po prostu byłam ciekawa jak ten zespół powstał nie ubliżając nikomu więc nie wiem skąd ta agresja bo baranem nie jestem a kto pyta nie błądzi!

 8. Róbta swoje
  I tymi tu pierdołami się nie przejmować
  Pozdrowienia

  • Przecież to opinie słuchaczy. Czy mają wsłuchiwać się tylko w pochlebne wypowiedzi? Lepiej wysłuchać krytyki i spróbować poprawić swój warsztat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.