Strona główna / Informacje / Aktualności / Gmina dowiezie mieszkańców na wybory

Gmina dowiezie mieszkańców na wybory

Władze gminy Powidz, która zawsze wyróżnia się wysoką frekwencją w wyborach, również teraz chcą, by jak najwięcej mieszkańców oddało swój głos.-Wszystko zależy od nas, dlatego w najbliższą niedzielę udajemy się do lokali wyborczych. Aby w tym pomóc, uruchomiony zostaje specjalny autobus dla wyborców z miejscowości sołeckich, który zawiezie do lokalu wyborczego nr 2 przy ul. Strzałkowskiej w Powidzu (remiza OSP) i z powrotem – czytamy na facebooku gminy.

 

8 komentarzy

 1. mala korekta-tylko tych co glosuja na pisiorow

  • A gdzie to napisane przecież wójt bezpartyjny? Przecież po to jest gmina by pomagala mieszkancom skoro pks gniezno nie istnieje i nie kursów autobusów? Musisz czesio byc zacietym kolego niumana !

  • Kandyduję z PO do sejmu

 2. A czesio wyznawca peo zostanie w domu.
  Dlaczego czesio?
  Tak schowałeś swój dowód,że trudno POszukać?

 3. Ciekawe na czyj koszt?! To niebywałe że nagle mieszkańcy nie mogą dojechać sami. Tak to się robi w ciemnogrodzie! ŻENADA

  • Sam jesteś ciemnogród ludzie maja prawo głosować! Bo ktoś ze wsi to ma nie głosować jak auta nie ma? Co do tego że na pis wójt zachęca nie bywale a jakoś jak dobrze pamiętam to niemieckim wydawców gazet z biblioteki nie usunął tylko poszedł za nami młodymi!

 4. Za komuny też dowozili!!!!!!!!!

 5. był kiedyś prezydent szczurek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>