Materiał sfinansowany ze środków KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Strona główna / Informacje / Aktualności / Gminna Spółdzielnia „SCh” wyróżniona

Gminna Spółdzielnia „SCh” wyróżniona

Prezes Tomasz Karpiński prezentuje puchar przyznany przez stowarzyszenie. Sernik to nie pierwszy nagrodzony produkt strzałkowskiej spółdzielni.Sernik śmietankowy z ciastkami, to jeden z najbardziej lubianych przez klientów, produktów Gminnej Spółdzielni „Sch”Strzałkowo. Jeszcze nie próbowaliśmy, ale gdzieniegdzie już go doceniono.

Od 13 do 16 września w Poznaniu trwały targi „Polagra -Food”. Nagrodę i Puchar Polskiego Producenta Żywności 2010 od Stowarzyszenia im. Eugeniusza Kwiatkowskiego otrzymała jedna z najlepszych firm ze Strzałkowa.

– Uroczystość wręczenia prestiżowych tytułów odbyła się 13 września na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Gratulowało nam wielu wyśmienitych gości. W tym prezes zarządu stowarzyszenia Eugeniusz Grzeszczak, minister w kancelarii premiera. Obecni byli także Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Marek Sawicki, nie mówiąc już o wicepremierze Waldemarze Pawlaku – podkreśla Tomasz Karpiński, prezes zarządu Gminnej Spółdzielni „SCh” w Strzałkowie.

Spółdzielnia otrzymała także specjalne wyróżnienie od Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi za wysiłek i trud pracy na rzecz promowania produktów żywnościowych województwa wielkopolskiego.

– Nasz produkt niewątpliwie jest jednym z lepszych, zresztą najlepiej o tym mówi popyt – podkreśla prezes.

Sernik dostępny jest w sklepie firmowym przy ul. Sikorskiego, w Supermarkecie przy.ul. Prymasa Wyszyńskiego. Jest też bardzo popularny w sklepach firmowych GS-u w Zagórowie, Ostrowitem, Słupcy i w wielu innych miejscowościach powiatu słupeckiego.

6 komentarzy

  1. Śmiechu warte są te wyróżnienia z polagry, za co dostał je gs w strzałkowie chyba za to, że jest ze strzałkowa

  2. A jadłeś ten sernik, za który otrzymali nagrodę? Jeśli nie to spróbój, a będziesz wiedział za co. Cała polska mentalność. Krytykować według zasady, że komuś się coś udało.

  3. Asia nie rozśmieszaj mnie nie jeden sernik jadłem a jakoś nie dostał medalu, to nie mentalność tylko kojarzenie niektórych faktów kto z kim trzyma

  4. brawo 🙂
    chociaż jedna Gminna Spółdzielnia SCh z powiatu robi to co powinna! 😀

  5. a ja wole piernik,jak ten glosny sernik…

  6. Jestem z Katowic i jadłem ten sernik. Wprost wyśmienity.!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>