Strona główna / Informacje / Aktualności / Groźny wypadek. Ucierpieli Polacy i Amerykanie

Groźny wypadek. Ucierpieli Polacy i Amerykanie

Wczoraj po godzinie 20.00 doszło do groźnego wypadku z udziałem dwóch aut osobowych. Poważne w skutkach zderzenie samochodów miało miejsce na skrzyżowaniu dróg Ruchocinek-Ruchocin. Ucierpieli zarówno podróżujący samochodem osobowym obywatele USA, jak i jadący w drugim pojeździe Polacy. Na sygnale do szpitala odwieziono kilku uczestników wypadku. Obecni na miejscu strażacy mówili o sześciu poszkodowanych. Więcej informacji w najbliższym numerze Kuriera. Zdjęcia znajdziecie Państwo na naszym portalu witkowo.eu.

 

6 komentarzy

 1. Brawo Ci którzy chcieli tu Amerykanów.Co macie do powiedzenia samorządowcy i wojskowi?

  • Jak patrzę to co chwilę są wpisy, a to auto wypadło z drogi, inne dachowalo jeszcze inny wpis typu wbił się w ogrodzenie itd. dosłownie co chwilkę coś i to wszystko Polacy. Jesteśmy sami sobą zagrożeniem.

  • „Leonid” rosyjski odpowiednik amerykańskiego miesięcznika ” Science” opublikował w czerwcowym wydaniu artykuł dowodzący szkodliwego wpływu, jaki na nasze zdrowie psychiczne może wywołać wypowiadane z odpowiednią częstotliwością i konfiguracją słów: Ameryka, wolność, niepodleglość, sojusz, Polska itd. Rosjanie udowadniają, że stosowany w wymowie ale rownież w piśmie tzw akcent proparoksytoniczny pobudza i uzależnia pozytywnie jądro migdałowate w mózgu odpowiedzialne za percepcję przekazów podprogowych. Równocześnie rosyjscy naukowcy wskazują, iż skutecznym i jak dotychczas jedynym rozpoznanym przeciwciałem może okazać się konsekwentne artykułowanie w mowie i piśmie słów które swoim dyferencjalem eliminują anglosaski wrogi przekaz, zalecając przy tym słowa: russia, mir, sojuz, putin. Kolejny już raz rosyjscy akademicy wykazali swoją wyższośc nad ich amerykańskimi odpowiednikami. Antek poli- thank you for cooperation , you booby:))

 2. Powidz – degradacja. Las – degradacja. Jezioro – degradacja. Zaczyna się degradacja ludności i obyczajów. Panie wójcie – dymisja?

 3. qqnamuniu-masz rację -wejdź Panom ze Stanów w
  doooo. ..pę .o przepraszam w…ass

 4. Niezrownowazony rozwoj

  To nie pierwszy taki wypadek…. a co powie na to wszystko wójt? Dalej będzie się do zdjęć amerykanami uśmiechał i posty na fejsa wrzucal?
  Drogi zniszczone
  Lasy wycięte
  Kanalizacja nie daje rady
  Wypadki
  Amerykańska okupacja na orliku – dzieci grać nie mogą
  Brak policji = zrównoważony rozwój

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>