Strona główna / Informacje / Aktualności / Ivan Komarenko powita lato

Ivan Komarenko powita lato

Mieszkańcy Zagórowa i okolic już w niedzielny wieczór 4 lipca będą mogli powitać lato z znanym nam wszystkim Ivanem Komarenko. Mieszkańcy gminy przyzwyczaili się do witania lata z gwiazdami polskiej sceny. Wspomnijmy, iż w zeszłym roku zagórowskim gościem była ABBA.
Początkowo koncert Komarenko zaplanowano na 20 czerwca.
– Ale z uwagi na sytuację powodziową, a także i wybory prezydenckie koncert udało nam się przełożyć – mówi burmistrz Wiesław Radniecki.
Warto wspomnieć, iż w ostatnim czasie artysta wraz z Pauliną Sykut, zajęli pierwsze miejsce w popularnym programie „Tylko nas dwoje”. Finałowa piosenka „Powiedz” przeniosła wokalistę na chwilę do roku 2003. Wówczas, po raz pierwszy w życiu, zaprezentował się wielomilionowej publiczności występując w programie Michała Wiśniewskiego „Jestem jaki jestem”.
Rudnogorsk – tutaj wokalista się wychowywał i ukończył szkołę średnią. Jako czternastolatek po raz pierwszy zaczął występować publicznie w miejskim domu kultury na dyskotekach. Wówczas towarzyszył mu zespół „Metronom”, który przyjechał z Karagandy (Kazachstan). Dzięki chłopakom z zespołu uświadomił sobie, że muzyka jest warta tego, żeby poświęcić się jej bez reszty. Postanowił więc zrezygnować z zawodu maszynisty, który przez wiele lat go fascynował. Związał się z muzyką na dobre i na złe. Piosenka, z którą kojarzy się artystę to niewątpliwie „Jej czarne oczy”.
Tegoroczne lato wraz z gwiazdą polskiej sceny uświetni występ dzieci i młodzieży z kółek wokalnych i tanecznych, działających przy Miejsko-Gminny Ośrodku Kultury w Zagórowie.
– Naszą zagórowską tradycją jest powitanie lata z gwiazdami, a także dziećmi z naszego zagórowskiego domu kultury. Mam nadzieję, że pogoda i humory dopiszą w niedzielne popołudnie i wieczór – mówi dyrektor GOK-u Stanisław Przydryga.

8 komentarzy

 1. Zapowiada się super impreza. Zapraszamy cały powiat do Zagórowa.

 2. znów upadła „gwiazda” w Zagórowie.
  Szydera na całego. Nie stać was na prawdziwą gwiazdę tylko jakieś cioty upadłe???!!!

 3. walnieta policjantka,wiadomo o kogo chodzi uszkodzila auto i uciekla z miejsca kolizji z parkingu kolo kosciola.

 4. No Ivan dał niezły popis przed koncertem! Po jakiego grzyba ściągacie takie pseudo gwiazdy? Kilka razy w TV pokazał twarz i odrazu MEGA GWIAZDOR się zrobił. Obrzydliwy, wulgarny, wyniosły… Szkoda więcej słow na niego. Organizatorzy mają teraz nauczkę! Choćby nie wiem jak chcieli dobrze…

 5. do anty:
  I co cwaniakujesz wieśniaku, jesteś taki mądry a widziałeś w słupcy czy w okolicach jakąś normalną gwiazdę.Taki cwany to nie być. Zagórów we wszystkim pobija Słupce.Jest o wiele bardziej zadbanym miasteczkiem i ludzie są tu normalni nie to co u was. W Słupcy są same wieśniaki, puszczają muzę na maksa w samochodzie(muza szydera) i z piskiem opon odjeżdzają żeby popisać się przed laską szydere można z was pociągnąć tylko.A laski z Słupcy to blachary i materialistki paniusie

 6. A mozecie przyblizyc co dokladnie sie stalo przed koncertem?

 7. Ale mu pojechałeś po całości….

 8. gość tak się składa niedorobiony człowieku że nie jestem ze słupcy palancie :p

  a co do tekstu że Zagórów „Jest o wiele bardziej zadbanym miasteczkiem” się zgodze
  ale że „ludzie są tu normalni nie to co u was” tu się nie zgodze bo jak patrze na te forum i czytam twóją żałosną, małointeligentną wypowiedź to stwierdziłem że jest jeden wypierdek w tym Zagórowie a jesteś nim właśnie ty!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.