Strona główna / Informacje / Aktualności / Oddział chirurgii ma nowego ordynatora

Oddział chirurgii ma nowego ordynatora

Jak informuje na swoim profilu Starosta Jacek Bartkowiak – Od dziś oddziałem chirurgicznym słupeckiego szpitala kieruje doktor Jacek Kubiak, specjalista chirurg. Jego zastępcą jest dr Andrzej Durski.

14 komentarzy

 1. Ciekawe dlaczego to wlasnie starosta zajmuje sie sprawami personalnymi a nie dyrektor szpitala

 2. Mieszkaniec

  Nic tylko się cieszyć ze starosta informuje o tym ze ordynatorem będzie doktor bo czym wyższy poziom medyczny naszych lekarzy tym lepiej dla pacjentów. Mam tylko nadzieje ze słowo doktor nie zostało użyte bezpodstawnie bo to zasadnicza różnica lekarz a dr.

  • Doktor jest tytułem zwyczajowym jak profesor w liceum.Nie należy go mylić z tytułem naukowym-doktor nauk megycznych,który jak w wypadku dyrektora szpitala w Słupcy nie oznacza ,że ta osoba jest lekarzem.
   Nie należy też mylić stanowisk.Ordynatorem jest się po wygranym konkursie a w wypadku podpisania określonej umowy zostaje sie kierownikiem.

  • Mieszkaniec

   No tez o tym pisałem czy to jest doktor zwyczajowo nazwany doktorem czy doktor który ma tytuł doktora bo to jest różnica między lekarzem nazywanym doktorem a doktorem który nie poprzestał nauki na poziomie lekarskim.

  • ale czlowieku ciężko kumasz .Jak idziesz do lekarza …to mówisz do niego „panie lekarzu”?…..nie…panie doktorze tak zwyczajnie. wiec nie wypisuj bzdurnych komentarzy

 3. Kto był przedtem?

 4. Mając ostatnio przyjemność rozmowy z Panem doktorem zwróciłam uwagę na tablice z różnymi napisami motywujacymi i mniej motywujacymi typu komentarze o PIS. Wydaje mi się że takie coś jest bardzo nie na miejscu czy się ich lubi czy nie, powinno się rozniez pod uwagę brać uczucia pacjentów bo oni są najważniejsi.

 5. Cudowny lekarz ,wspaniały chirurg i przesympatyczny człowiek,leczył kiedyś kogoś z mojej rodziny, polecam . Dobry wybór.

 6. Miły, sympatyczny,rzeczowy,wiem bo kiedyś leczył bardzo bliską
  mi osobę lekarz uważam- bardzo dobry posiadający cechy kogoś ,kto będzie świetnie zarządzał personelem.

 7. Ciekawe,jakim faktycznie doktorem jest Pan Jacek Kubiak. Z własnego doświadczenia wiem , że wcale takim dobrym specjalistą nie jest.
  Nie polecam.

 8. Czekanie na operacje po upadku i złamanie ręki lub nogi i czekanie na operację tydzień czasu to chyba coś nie tak Panie Ordynatorze cza zając się tez tym problemem.

 9. Miły i rzeczowy polecam

 10. Niemiły, ignorant bardzo nastawiony na komplementy

 11. Jestem Ciekawy czy da radę sedziwy Pan Doktor Kubiak …..różne opinie słyszałem….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>