Strona główna / Informacje / Aktualności / Jedna osoba nie żyje, trzy są ranne ZDJĘCIA

Jedna osoba nie żyje, trzy są ranne ZDJĘCIA

Wczoraj informowaliśmy o tragicznym wypadku na autostradzie A2 na wysokości Lądku Kolonii. Dziś słupeccy strażacy na swojej stronie podają szczegóły zdarzenia, w którym brały udział samochód dostawczy oraz samochód ciężarowy z obsługi autostrady. – W samochodzie dostawczym podróżowały 3 osoby, natomiast samochodem z obsługi autostrady poruszał się tylko kierowca. Strażacy zatrzymali całkowicie ruch na A2, w samochodzie ciężarowym jedna osoba była uwięziona, konieczne było jej wydobycie przy użyciu sprzętu hydraulicznego. Osoba była nieprzytomna. Po jej uwolnieniu przekazano ją od razu obecnemu na miejscu ZRM. Niestety lekarz po badaniu stwierdził zgon tej osoby. Druga osoba z ciężarówki została zabrana śmigłowcem LPR do szpitala, natomiast trzecia zabrana została karetką do szpitala. Kierowca samochodu dostawczego również został zabrany karetką do szpitala. Działania strażaków trwały cztery godziny – relacjonuje Marcin Nachowiak, rzecznik słupeckiej komendy PSP. O ustaleniach policji i prokuratury napiszemy w najbliższym numerze Kuriera.

fot. PSP Słupca

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

3 komentarze

  1. „Strażacy zatrzymali całkowicie ruch na A2”, pytanie czy to do strażaków należy? Oni mieli przecież dosyć pracy przy wyciąganiu zakleszczonego człowieka!Bez nich chyba pozostałe służby są bezradne? A jeszcze posprzątanie pozostałości, rozlanego paliwa itp. Strażacy jesteście niezastąpieni.Brawo!!!

  2. Zauważyłem blad

    Nie spójne informacje, samochodem ciężarowy kierowała jedna osoba tak pisze na wstępie, a za chwilę że jedna z niech zginęła a druga została zabrana, czyli jechały dwie osoby czy jedna?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>