Strona główna / Informacje / Aktualności / Znany kabaret wystąpi w Słupcy

Znany kabaret wystąpi w Słupcy

Krakowski Kabaret pod Wyrwigroszem to jeden z najpopularniejszych kabaretów w Polsce. Występuje w czwórkę: Beata Rybarska, Andrzej Kozłowski, Maurycy Polaski, Łukasz Rybarski. W procesie twórczym uczestniczy także Tomasz Olbratowski, dziennikarz – satyryk z radia RMF FM. W najnowszym, tegorocznym programie Kabaretu pod Wyrwigroszem – “Variaté” znajdą Państwo najnowsze skecze, monologi i piosenki. Błyskawiczne tempo programu, szereg inteligentnych skojarzeń i mnóstwo dowcipnych aktualności stanowią o jego powodzeniu na estradach całego kraju. Spotkanie z Kabaretem pod Wyrwigroszem to absolutna gwarancja śmiesznie spędzonego wieczoru. Już 3 grudnia na scenie MDK w Słupcy. Bilety w cenie 50 złotych. Zapraszamy!

6 komentarzy

 1. A czy będzie grana piosenka Donek marzy parodia Jozin z Bazin? czy parodia piosenek Rubika?

 2. disko polo polskiego kabaretu, dom kultury ani nie dom ani nie kultury, zaprosić kabaret albo jakąś szmirę inną na koncert i szluz, masakra gdyby w tym budynku nie było kina to naprawdę nie bylł by tam żadnego ruchu 🙂

  • To kto w takim razie powinien wg pana przyjechać do takiej dziury z 14 tysiącami mieszkańców ? Teatr dramatyczny , Orkiestra Symfoniczna czy może sekstet jazzowy ? Zapełni pan salę W takiej miejscowości jak Słupca ?

  • Hahahah Zdzichu dobrze powiedziane! Poprzewracało się w głowie tej pseudoelYcie słupeckiej!

 3. trefny fart

  rozumiem że jesteś pracownikiem tego wybitnego ośrodka i po prostu nie za bardzo rozumiem pojęcie togo właśnie, proszę mi wybaczyć skoro uraziłem swoją indolencją, ale wydawało mi się że to właśnie taki przybytek jak Dom Kultury ma za zadanie promowanie i zachęcanie ludzi do obcowania z różnymi formami działań artystycznych itd a nie w kółko organizować koncerty POP gwiazdek i innych „pop pulp” itd itd na razie skończyłem….

 4. a nie bo przecież mieszkamy w za małej mieścinie żeby zrobić coś innego jak zaproszenie kabereciku:
  http://www.slupca.pl/regionalne/gmina-zagorow/narodowe-czytanie-zagorowie-foto/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.