Materiał sfinansowany ze środków KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Strona główna / Informacje / Aktualności / Kiedy bez przeszkód przejedziemy Warszawską?

Kiedy bez przeszkód przejedziemy Warszawską?

Problem zatarasowanej ulicy Warszawskiej, wzdłuż kościelnego ogrodzenia, kolejny już stanął na miejskiej sesji.

Jeszcze na wakacyjnej sesji Zdzisław Wyszyński (54 l.) złożył interpelację w tej sprawie. Odpowiedź uzyskał w minioną środę. Wiceburmistrz Tomasz Garsztka (47 l.) przyznał, że obecna organizacja ruchu w starej części miasta faktycznie budzi wiele kontrowersji i wątpliwości. Przypomniał, że problem ma być rozwiązany przy okazji rewitalizacji starówki.

– Nie zgodzę się, że aby rozwiązać problem trzeba czekać na wielkie plany przebudowy starówki. Wystarczy jedna linia wzdłuż chodnika, która oddzieliłaby miejsca parkingowe od jezdni. Czy naprawdę potrzebna jest na to specjalna dokumentacja? – pytał radny Wyszyński. Apelował przy tym, by problem rozwiązać jeszcze przed zimą.

– Przykro mi, że już po raz trzeci czy czwarty muszę wracać do tego tematu – zakończył radny.

10 komentarzy

  1. Wyszyński, tylko może bzdury powtarzać, bo do niczego innego się nie nadaje! szkoda, że dają mu za to państwowe czyli nasze pieniądze.

  2. to fakt z tym co opisuje P.Wyszynski osobiscie mnie tez juz to wkur… te samochody parkowane niemal na srodku jezdni gdzie jest ta nasza wspaniała policja???

  3. jfk – bzdura w obiegowym rozumieniu, to twierdzenie fałszywe – czy twierdzisz, ze na ulicy przy kościele nie parkują samochody? Czy też nie odnosisz się do meritum, a jedynie swoje osobiste, subiektywne antypatie wyrażasz?

  4. niech najpierw wybudują parkingi a potem zajmną się ograniczeniami

  5. Ja mam pytanko-co robią pozostali radni,bo stale czytam :Wyszyński to,Wyszyński tamto?

  6. Dla mnie wzorem samorządowca jest wójt Grzywiński. Fajnie zarządza Strzałkowem, aż miło tam wjechać.

  7. obserwuję Strzałkowo i Słupce myśle że w Strzałkowie Grzywiński może być wzorem samorządowca , ale Pyrzyk działa także bardzo dobrze panowie trzymac tak dalej

  8. wyborco-facet,pochodz po ulicach,przyjdz na sesje ,a nie czytaj,to sie dowiesz.

  9. panie wyborco,ze sposobu relacji w prasie tak to wynika,gdyz prasa nie ocenia pracowitosci radnych,a tylko czeka na sensacje,zaskakujace zachowania,stad warto uczestniczyc w zyciu miasta,by wyrobic rzetelny osad.Ale prasa slupecka nie jest zla.

  10. czytam ja ulubiony informator i mysle,ze druga kolumne trzeba piorunem stawiac…w Slupcy…,nie panie jfk?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>