Strona główna / Informacje / Aktualności / Kierowca BMW niedawno miał zabrane prawo jazdy NOWE FAKTY

Kierowca BMW niedawno miał zabrane prawo jazdy NOWE FAKTY

Kierowca BMW podejrzewany o spowodowanie bardzo poważnego wypadku, do którego doszło wczoraj przy kościele pw. bł. M. Kozala w Słupcy nadal przebywa w policyjnej izbie zatrzymań. Na przesłuchanie do prokuratury zostanie doprowadzony jeszcze dziś, albo jutro rano. Wszystko zależy od tego, kiedy lekarze określą obrażenia, jakich doznało pokrzywdzone w wypadku małżeństwo. Kierowca BMW to 20-latek z gminy Strzałkowo. Jak ustaliliśmy, mimo młodego wieku ma już na swoim koncie wiele wykroczeń drogowych. Raz nawet na pewien czas stracił prawo jazdy. O tym, jakie zarzuty usłyszy i co mu będzie grozić napiszemy po jego przesłuchaniu w prokuraturze.

19 komentarzy

 1. pomijając fakt, że sprawcy próbowali uciekać i przechodnie ich zatrzymali,,, to ciekawe czy policja sprawdziła czy czegoś nie pozbywali się podczas ucieczki??

 2. 20 latek takim BMW? Tyle wykroczeń! Pewnie ma bogatych rodziców ! Za chwilę okaże się że Ci biedni państwo szli po pasach albo za szybko albo za wolno i to będzie ich wina. A tatuś biedne dziecko szybko wyciągnie z aresztu. A synuś za miesiąc kolejny raz kogoś potrąci. Tylko życzę zdrowia tym poszkodowanym ludziom.!

  • Ale co to kogo intersuje jakim samochodem ktoś jeździ i kto mu dał czy to jest najważniejsze ?

  • Od kołyski aż po grób jedną marka BMW

   Takie BMW to koszt ok 20tys . Niektórzy młodzi ludzie pracują!!! I zarabiają pieniądze!!! A nie czekają aż państwo im da . Więc nie pchaj wszystkich do jednego worka , że rodzice utrzymują. Ludzie … komentarz jakby lambo jeździł. Zwykła stara 5! Aha i żeby nie było. Nie znam ani tego dzieciaka ani ofiar wypadku. A to że rozumu kupić nie można to już druga sprawa .

  • Klauda, tak! Jest to ważne, ponieważ takim ludziom bez wyobraźni brawura uderza do głowy… Chcą się popisać przed kolegami: „popatrz jakie mam auto super! Chcesz zobaczyć jak się rozpędza? Ok! Gazuję…”

 3. Ludzi szkoda ale w końcu ktoś może zajmie się ulica Kopernika w Słupcy – ulicą gdzie na łuku drogi parkują samochody i jest też długi parking dla samochodów z bezpośrednim wyjazdem na ulice gdzieniegdzie także na łuku drogi. Jak są msze czy wesela masakra przejechać a kawałek dalej Szkoła Podstawowa i codzienne korki spowodowane podwożeniem i odbieraniem dzieci ze szkoły (całe szczęście niema ich teraz bo są wakacje)…
  Panie burmistrzu zamiast basenu (do którego dojazd też ulica Kopernika będzie) obwodnica miasta by się przydała albo progi zwalniające bo patrole policji nie stojące na niej 24na/h nie pomogą już są i wpadną tylko „gapy” co 60-65 pojadą
  a młodzież organizująca sobie wyścigi na Kopernika najpierw sprawdza gdzie są patrole, kto mieszka w pobliżu pewnie nie raz widział… żeby robiła to tylko w nocy to pół biedy… ale apetyt na szybką jazdę tą ulica przychodzi też w dzień oraz zapewne samoistnie nie ustanie…

 4. Mieszkaniec SŁ

  Apel do policji !!! Mieszkam przy Rynku i wieczorami i w nocy notorycznie młodzi gniewni w swoich Bolidach Młodzieży Wiejskiej robią „drifty” i bączki. Powinno się zrobić prostą akcję 3 radiowozy zablokować wjazd i wyjazd i każdemu po kilka stówek za takie wyczyny.

  Młody powinien za to beknąć jak za usiłowanie zabójstwa.

  • Kierowca winny ewidentnie ale lekcja dla wszystkich, żeby zachować szczególną uwagę na przejściu dla pieszych. Tej państwu zabrakło, od przedszkola nas uczyli raz w prawo, dwa razy w lewo, państwo weszli jak Konie z klapkami na oczach. Tragedii można było uniknąć. Rutyna zabija…

  • szczery, chyba nie do końca wiesz co piszesz. Bezczelnie jeszcze dodajesz określenie „jak konie z klapkami na oczach”. Gdyby tak było to potrąciłoby ich już auto, które w tej sytuacji się zatrzymało. Nie rozumiem tutaj zrzucania nawet częściowej winy na poszkodowanych.

  • To mój drogi powinieneś się douczyc, bo skoro tamten samochód się zatrzymał to on też powinien.. Skoro każdy myśli tak jak ty to nic dziwnego że pełno wypadków.. Kierowca dojeżdżając do pasów jest zobowiązany zachować ostrożność, czego ewidentnie zabrakło temu gowniarzowi.. Brak słów..

 5. Bez jakich kolwiek ulg on już miał na swoim koncie wykroczenia prawo jazdy do końca życia no i minimum kilkanaście lat odsiadki bo ludzie w ciężkim stanie

 6. O ile nie okaże się to zdarzenie śmiertelnym wypadkiem to ten synuś w ogóle nie będzie siedział. No jakby ktoś zmarł to może z rok. Sprawca wypadku na torach w Wólce jest już na wolności. Gdyby ktoś chciał pozbyć się teściowej to tylko samochodem trafić ją na pasach lub na chodniku. Praktycznie bezkarnie. Ten młody cymbał nie ma praktycznie żadnego hamulca bo nie ma żadnej kary. Robi co chce. Aby dalej nie kierował trzeba by było uciąć mu obie dłonie. Taki mamy syf prawny w kraju. Typowy brak bata a wystarczy poczytać jak w innych krajach to wygląda. Gdyby ten sławny wypadek na Słowacji miał miejsce w Polsce to sprawca już by szusował po drogach szukając kolejnej ofiary. A na Słowacji szusuje butami po spacerniaku. Taka różnica.

 7. scenariusz jak w Koszutach z tą różnicą ze tamci bandyci uciekli a policja ich cały czas goni a cała Słupca wie oprócz leni z poznanskiej

  • Pan Melonik

   Jak rozumiem, kolega pod pseudonimem „maluch” zgłosił ten fakt (i swoją wiedzę na temat sprawców wypadku) na Policję? Jesli nie, Redakcja powinna zabezpieczyć jego IP i przekazać na Policję, by ta ustaliła autora postu i jego wiedze na ten temat.

  • Panie Szczery, Ci Panstwo nie wtargneli na pasy, tylko schodzili, wiec co sie mieli rozglądać? Ten mlody kretyn musial ich widzieć, nacpany chyba, bo nie rozumiem.

 8. Wiedza jest ogólnie dostępna oisze to zapewne narobiony policjant z lasu który własnie się obudził

 9. Czytam te Wasze komentarze i tak sobie myślę oby nikogo z Was to nie spotkało

 10. mieszkaniec

  ten … NIE POWINIEN WYJŚĆ z pierdla.A na marginesie cala ul.Kopernika powinna być wzieta pod lupe.Mlodzi kierowcy scigaja sie tu na potege.A przy UNI MEBLU naprzeciw tj.przy bloku powinna juz dawno byc zatoczka.Kierowcy stoją wzdluz bloku jeden za drugim,a żeby tam sie ustawic potrzeba wielu manewrow tj.wjazd na chodnik,trawnik,zeby zaparkowac jeden za drugim,a odleglosci są nieraz minimalne .Kochanee Władze Slupcy ,ZATOCZKA TAM SIE PROSI

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>