Strona główna / Informacje / Aktualności / Kolejne zmagania wędkarzy. Walczyli o puchar zarządu

Kolejne zmagania wędkarzy. Walczyli o puchar zarządu

74 zawodników stanęło na starcie Konkursu Wędkarskiego o Puchar Zarządu Koła nr 18 Słupca-Miasto, rozegranego w minioną niedzielę na jeziorze Słupeckim.

Łowiono parami metodą dowolną. Najlepszy okazał się duet Andrzej Jaroński i Robert Juszczak. Na podium stanęli jeszcze Krystian Pachuta i Łukasz Pachuta oraz Kacper Szymański i Mateusz Powałowski. Kolejne miejsca zajęli: IV – Stefan Sobolewski i Stanisław Stawniak, V – Szymon Woźniak i Jan Pachuta, VI – Piotr Renkiel i Andrzej Janiszewski, VII – Przemysław Patenko i Mateusz Pająkowski, VIII – Roman Przybylski i Bogdan Suty, IX – Marek Grabowski i Eugeniusz Żminkowski, X – Piotr Rulak i Bartosz Rulak. Największą rybę Konkursu (karaś srebrzysty 1,49 kg) złowił Przemysław Patenko.

– Pierwsza sklasyfikowana szóstka (i za największą rybę Konkursu) otrzymała nagrody rzeczowe w postaci sprzętu wędkarskiego. Puchary i nagrody rzeczowe wręczał prezes Koła Roman Kwitowski. Konkurs sędziowali Danuta Jabłońska – sędzia główny Konkursu oraz sędziowie sektorowi: Bogdan Ciupa, Piotr Kozłowski i Kazimierz Sobczak. Na zakończenie Konkursu wszyscy otrzymali napój i kiełbaskę z grilla, którą przyrządzili i wydawali: Lidia Chojnacka i Maciej Bednarowicz – informuje Jerzy Kałecki, rzecznik Koła.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>