Strona główna / Informacje / Aktualności / Kontrowersyjne garby. Pomagają czy szkodzą?

Kontrowersyjne garby. Pomagają czy szkodzą?

Wiele kontrowersji wzbudzają garby, które decyzją mieszkańców Róży zostały zamontowane na drodze w ich miejscowości. Sprawę na ostatniej sesji poruszył radny Ireneusz Bodyjański. Bogdan Kukulski zastanawia się, czy w kolejnych wsiach również mieszkańcy również zdecydują się na takie rozwiązania. Nie ukrywa, że boi się zbyt dużej ilości garbów na gminnych drogach. Na te słowa oburza się sołtys Józef Włodarczyk. Tłumaczyć sprawę próbuje Grażyna Kazuś. Posłuchajcie.

5 komentarzy

  1. najlepszy aktor drugiego planu heheheheh

  2. Co to za laska, którą widać od 2:10? 🙂

  3. Kasia, wpadłaś komuś w oko:) Armando, to pani radna

  4. Codzienne tamtędy przejeżdżam do pracy, na garbie zwalniam a potem itak jadę ok 50 przez wieś. Wiem że jest ograniczenie na całej wsi do 40, ale często itak się jedzie szybciej. Garb nic nie daje, tylko wkurza.

    Uważam że cała ta droga powinna być poszerzona, i dodany chodnik z drogą rowerową. Droga rowerowa mogła by iść od ulicy Berlinga na styku z Kopernika (na której już jest kawałek drogi rowerowej), następnie przez Konopnicką, Aleją Tysiąclecia, przez plażę jeziora i przez poruszoną w temacie Różę. Na takie coś to ja bym się chętnie złożył (z moich podatków oczywiście które odprowadzam jako firma) …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>