Materiał sfinansowany ze środków KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Strona główna / Informacje / Aktualności / Dostał swoje parafie. I to dwie!

Dostał swoje parafie. I to dwie!

Ks. Ryszard Borowicz wkrótce opuści Słupcę. Obecny wikariusz parafii pw. bł. M. Kozala w minioną środę odebrał dekret, na mocy którego prymas skierował go do dwóch innych parafii jednocześnie: w Kamieńcu i Szydłowie (gmina Trzemeszno). Oznacza to duży awans, bo duchowny będzie tam administratorem, a nie – jak dotychczas – wikariuszem.

10 komentarzy

 1. Wspaniały ksiądz i człowiek zawsze uśmiechnięty i wesoły szkoda że opuszcza naszą parafię ale życzę księdzu Ryszardowi z całego serca wiele łask Bożych i Błogosławieństwa.Zawsze będę miał mile słowo o nim myślę że jeszcze się spotkamy i zamienimy słowo.

  • Wspaniały i otwarty na każde prośby. Szkoda, że opuszcza nasza parafia. Inni parafianie cieszcie się z tak wesołego i porządnego księdza. Życzę ks Ryszardowi dużo łask Bożych.

 2. Szczere słowa. Teraz inni parafianie będą się cieszyć z takiego duchownego.Wszystkiego dobrego.

 3. Wkrótce będą dostawali po pięć, po dziesięć parafii.Księży nima!!!!!!

 4. Ks. Ryszardzie bądź prawdziwym głosicielem nauki Jezusa. Nie bierz przykładu z Eugeniusza który wstydu narobił bardzo dużo

 5. Nie lubię poniedziałku

  Ciekawe która gosposia lepsza ?

 6. To ja chcę dwie żony.

 7. Niech weźmie moja Starą Będzie miał trzy parafie.

 8. Siergiej prosty cielowiek

  Ja nie panimaju jak takie chłopy zamiast rabotac zakładają sukienki

 9. No i cieszymy się bardzo,że będziemy mieć tak wspaniałego księdza jak piszecie-))) Bo do tej pory przez ponad 30 lat mieliśmy okropnego księdza((( Nie możemy się doczekać-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>