Strona główna / Informacje / Aktualności / Ksiądz z Lądku w Super Expressie

Ksiądz z Lądku w Super Expressie

Tydzień temu na naszych łamach opisaliśmy to, co dzieje się na cmentarzu w Lądku. Ks. Dariusz Kolski robi tam parking z nagrobków. Parafianie są zbulwersowani, ale proboszcz w swoim działaniu nie widzi niczego złego. Sprawą zainteresował się Super Express. W dzisiejszym wydaniu ogólnopolskiegodziennika znajduje się artykuł na ten temat. Dostępny jest w internetowym wydaniu Super Expressu – KLIKNIJ TUTAJ.

 

 

archiwum

6 komentarzy

  1. Nagrobek składa się z wielu elementów. Płyty czołowe z nazwiskami zmarłych proponowałbym zachować w jakiejś części cmentarza natomiast pozostałe , dlaczego nie. Może do lasu wyrzucić ?!

  2. Gdzie obrońcy krzyża? profanacja symboli religijnych, może prokurator się zainteresuje. Najważniejsza jednak kasa, a Jezus nauczał „darmo dostaliście, darmo dawajcie”.

  3. Nagrobki to dopiero początek. Ludzie tego nie wytrzymają i zaczną głośno mówić o liście , która krąży od lat i trzeba wpłacać pieniądze,za które się ksiądz (…) a wszystko to kosztem starszych ludzi ,którzy co nie kiedy nie mają co do garnka włożyć. Ksiądz w tej parafii czuje się bardzo pewnie. Pan i Władca , a ślubował życie w ubóstwie .

    • xy- napisz jaka to lista,po ile trzeba wpłacać i na co kasiorę ks przeznacza

  4. Jezu ludzie nie dajmy się zwariować … Znam księdza osobiście i jest jedną z lepszych osób jakie poznałam . Naparwdę jesteście tak naiwni i w to wierzycie to jest aż śmieszne . Jedna osoba na jakiejś małej wisi powiedział coś i nagle cała Polska zbulwersowana . Okej popatrzymy na błędy ale spójrzcie na to jak ten ksiądz odnowił parafie w środku było tragicznie a teraz jest prześlicznie ksiądz własnymi rękami pomagał w malowaniu kościoła . A nagle jednej nieprawdziwych incydenty i każdy jest oburzony . No naprawdę jak nie znacie historii osobiście to nie gadanie bo to co się dzieje aktualnie w Polsce to jest śmiechu warte . Nie macie już czego publikować w gazetach ? Możecie w końcu coś mądrego napisać . Polska spada na dno pod tym względem . Macie tak nudne życie ze zajmujecie się innych . W innych krajach nikt by na to nie spojrzał . A u nas to wielka sensacja . Zostawcie już to w spokoju nikt nie niszyl grobów jedynie są ta pozostałości po tym i tak i tak człowiek został pochowany nie liczy się jak bardzo odwalony ma grób . Popatrzcie jaki lepiej macie śliczny teraz cmetarz i kościół 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>