Materiał sfinansowany ze środków KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Strona główna / Informacje / Aktualności / Ktoś celowo zostawia duże kamienie na K92. Uważajcie!

Ktoś celowo zostawia duże kamienie na K92. Uważajcie!

Na drodze K92 ktoś celowo zostawia duże kamienie, które stanowią ogromne niebezpieczeństwo dla podróżujących tą trasą. Ostatnio taki kamień leżał na drodze w Spławiu. Strażacy z Goliny apelują o szczególną ostrożność na tym odcinku. – Sabotaż prowadzony przez przestępców trwa w najlepsze. Kamień celowo pozostawiony na drodze K92 w miejscowości Spławie, w gminie Golina znów mógł doprowadzić do tragedii! Uszkodzone zostały 2 pojazdy, które nie mogły kontynuować dalszej jazdy. Takich przypadków na tym odcinku drogi było już co najmniej kilkanaście, a wszystkie kamienie dobierane są w takiej samej wielkości, tak aby uszkodzić miskę olejową pojazdu. Sprawę bada Policja – strażacy z Goliny piszą na swoim facebooku. Jeśli jeździcie drogą K92 w stronę Konina, uważajcie!

fot. OSP Golina

5 komentarzy

  1. Czy w naszym kraju jeszcze są służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo i porządek publiczny, zwłaszcza na drogach, a jak są to niech wykonują swoją pracę, bo za to im wszyscy płacimy.Tak jak potrafią zadbać o swoje przywileje, tak również niech zadbają o nasze bezpieczeństwo.

    • Oczywiście że są! Pilnują pomników, wycinają konfetti, śpią za trójką… Taka dobra zmiana…

  2. Właśnie antypaństwowe stacje informacyjne produkują kolejnych psycholi , którzy nie dają sobie rady sami z sobą , coraz więcej będzie czubków i dewiantów, wyjdzie wam lgbt i inne oszołomstwa!

  3. Czy się stoi czy się lerzy 2000 zł się należy.

    Ola

  4. Może mała podpowiedź dla Policji kamera termowizyjna na tym odcinku i sprawca jest nasz .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>