Strona główna / Informacje / Aktualności / Łączą siły na wybory. Razem idą do powiatu

Łączą siły na wybory. Razem idą do powiatu

Działacze lokalnych struktur SLD, PO i Nowoczesnej w tegorocznych wyborach kandydować będą z wspólnej listy Razem dla Powiatu. – Nie występujemy w barwach politycznych. Tworzymy porozumienie, by dać mieszkańcom powiatu możliwość wyboru – tłumaczą.

W pierwszej oficjalnej informacji prasowej dotyczącej nowego projektu czytamy: – Wspólna wizja powiatu połączyła struktury powiatowe trzech ugrupowań politycznych Platformy Obywatelskiej, Nowoczesnej i Sojuszu Lewicy Demokratycznej, aby realizować cele związane z edukacją, służbą zdrowia, polityką społeczną i opiekuńczą. Uznaliśmy, że powinniśmy połączyć siły w nadchodzących wyborach samorządowych. Wszyscy jesteśmy zdania, że przekazanie władzy w ręce jednej partii, prowadzi do ograniczenia spojrzenia na dany problem, a w konsekwencji do realizowania interesów określonej grupy. Nie występujemy w barwach politycznych. Tworzymy porozumienie, by dać mieszkańcom powiatu możliwość wyboru. Chcemy, by wśród naszych kandydatów na listach znaleźli się ludzie, którzy poradzą sobie z wyzwaniami dotyczącymi tworzenia sieci szkół średnich, budowy i funkcjonowania słupeckiego szpitala, budowy nowych relacji z samorządami lokalnymi opartych na partnerstwie i współpracy w zakresie infrastruktury drogowej, wodno – kanalizacyjnej , gazowej i szerokopasmowego internetu. Wyzwaniem naszego powiatu będzie przygotowanie lokalizacji dla inwestorów dających miejsca pracy i płacących podatki w naszym regionie. Deklarujemy otwartość na dialog, na wspieranie lokalnych kandydatów z dużym poparciem społecznym. Zapraszamy do udziału w naszym projekcie organizacje pozarządowe, stowarzyszenia. Powiat powinien być wartością dla nas wszystkich, niezależnie od szyldu partyjnego i przekonań. Razem powinniśmy sprawić, aby nie był instrumentem politycznym w realizacji celów partyjnych. RAZEM – znaczy zgodnie w jednym kierunku, by osiągnąć wspólne cele. Zainteresowanych prosimy o kontakt: razemdlapowiatuslupeckiego@gmail.com.

7 komentarzy

  1. Lewicowym lewakom mówimy dosyc. Zeby glosowac na PO czy Nowoczesna trzeba być pacanem

  2. Jak można rozmawiac z czerwonymi?

  3. Super Sprawa Fajnie ze Trzy Partie sie porozumialy Nie daj Boze w Slupcy PIS

  4. Pełowski shit

    Byli już u władzy i nic nie zrobili dla rozwoju powiatu

  5. dokładnie dajcie sobie spokój już chyba dość złego te partie wyrządziły ludziom..żeby nasi słupczanie startowali z takiej listy gdzie PO okradało ludzi z miliardów podatków i teraz będzie reprezentować nasze miasto z takiej listy…Słabo drodzy państwo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.