Strona główna / Informacje / Aktualności / Lądek – Arleta Pleśniak wystartuje na wójta

Lądek – Arleta Pleśniak wystartuje na wójta

Ogłoszono już termin wyborów samorządowych 2018. 21 października pójdziemy do urn wyborczych by oddać głosy na swoich kandydatów. Dziś Arleta Pleśniak – była wójt gminy Lądek – poinformowała nas o swoim starcie w zbliżających się wyborach samorządowych. Czy odbierze Arturowi Miętkiewiczowi funkcję wójta i wróci na to stanowisko po czterech latach przerwy? Dowiemy się już niebawem. W najbliższym wydaniu Kuriera Słupeckiego ukaże się wywiad z Arletą Pleśniak, w którym kandydatka odpowie m.in. dlaczego postanowiła wziąć udział w wyborach, jak będzie wyglądać jej kampania i jak ocenia kadencję samorządu gminy Lądek 2014-2018.

24 komentarze

 1. Bardzo naturalne zdjęcie z tym długopisem

 2. Żart chyba

 3. Ale jaja. Znów klerycy pomogą i przyjadą do seminarium.

 4. Ta Pani nie wie kiedy przestać. Stawiam 10:1 że nie ma szans.

 5. Ludzie opanujcie się,znowu się zaczyna nagonka.Po sprawiedliwości ,wcześniejszy wójt startował kilkakrotnie,bez odpowiednich kwalifikacji a ta pani ma stosowne wykształcenie |zarządzanie samorządami|, które zdobyła nie bez przyczyny.Przegrała niewielką ilością głosów.Było 3 czy czterech kandydatów a chcieliście zakosztować nowego,nieznanego architekta więc się stało.Jakoś nikogo nie razi,że zatrudnił sobie doświadczone pomoce,bo ktoś musi. Jej jednej osoby wspomagającej broniliście.Gdzie tu logika,dobrze o W as nie świadczy.”inszynier”piszesz o klerykach a ile ich jest?Wolna wola tego nie znasz? Dajcie spokój , widać ma atuty,wiedzę i,”przykre doświadczenie”.Poczekajcie!Każdemu z Was wolno startować jeśli macie tyle siły i wiedzy! „Pyskowanie” jest żle odbierane.Co „odważniejszy”teraz zabierze się za mnie,stawiam”10 : 1” jak Antek.

 6. Ta pani przez swoj czas rządu nic nie zrobiła tylko wrażenie a ile obiecała a tu wielka klapa zatrudnia sobie ludzi którzy nie mieli żadnego pojęcia o pracy w takim urzędzie i na stanowisku pozdrawiam niech ona zacznie może robić na szydełku….

 7. Żenujące przecież ta pani jest w wieku emerytalnym i od dawna pobiera rentę. Po co robić zamieszanie i pchać się młodym czas się pogodzić ze starością. A ten licencjacik to co za wielkie kwalifikacje…..

 8. Ta Pani miała już swój czas i go nie wykorzystała,nic nie zrobiła tylko wszystkich krytykowała,w urzędzie prowadziła dyktaturę.Wojt to ma być dla wszystkich swoich wyborców a nie dla wybranych jak robiła ta Pani. Tyle inwestycji co obecnie jest zrobione przez tą kadencję to przez ostatnie 20lat nie było. Obecna władza wie po co została wybrana,a Pani którą ma wójt przy sobie posiada bardzo dużą wiedzę, doświadczenie i znajomości,które w obecnych czasach są bardzo ważne, a poprzedniczka byłej Pani wójt to tylko umiała pyskować i szpiegować.

 9. Jest miejscowość w gminie w których od dwudziestukilku lat nic nie zrobiono

 10. Ta Pani dość wykańczała psychicznie swoich współpracowników. Niech spokojnie siedzi w domu. Wszyscy serdecznie mieli dość jej rządów i dyktatury. Sprawdzała i podważała zwolnienia lekarskie swoich podwładnych. Miała czelność bezpośrednio dodzwonić do lekarzy aby nie wystawiali pracownikom zwolnień lekarskich, natomiast sama była nie we porządku. Po nie wygranych wyborach łatwa sobie zwolnienia lekarskie, naciągając ZUS. Po zwolnieniach nagle ozdrowiała i wyjechała na harówę do USA. Czy wobec tego ta Pani jest w porządku. Tak jak określił Egon niech zabierze się za szydełkowanie. Wyborcy miejcie oczy szeroko otwarte i nie oddawajcie żadnego głosu na tę osobę, inaczej wykończy przyszłą Radę i swoich podwładnych.

 11. Piętnastu wartościowych pracowników się wyzbyła w swojej kadencji z zdolnym pracownikiem na podatkach włącznie.Za bezpodstawne zwolnienie gmina musiała ponieść koszty. Przyjmowała znajomków z poza terenu gminy. Finansowała prezenty dla klasztoru albumy po 300 zł kurczaki z rożna na prymicje. Kształciła się na koszt gminy chociaż u nas ludzi wykształconych pod dostatkiem. Nie tolerowała mądrzejszych od siebie tylko wazeliniarzy. A teraz gminę chce odbijać niech walnie się w główkę.

 12. A ja do tych przydupasów ; janek,wyborca,inżynier ,antek,egon,ryjek i najbardziej fałszywa pani abc.Wujt ich spuścił ze smyczy żeby teraz ujadali,stołki rozdane to watacha się boi i ma czego sie bać ja też stawiam 10: 1 na panią Ąrletę

 13. Agresja strażaka świadczy o braku argumentów. Jestem mieszkańcem gminy od 50 lat i ta pani była zdecydowanie najgorszym włodarzem gminy co jest powszechnie wiadome.

 14. Pani bez perspektyw. Lubi przypisać sobie czyjeś zasługi. Była i pokazała swoje rządy, więc mi to wystarczy!

 15. wybierzcie stefana zielinskiego to jest gosc prezencja wysoka prawozadny obywatel bedzie tez obiecywal grabiac do siebie

  a wy obludnicy szatana tylko stefan gora bedzie ladku

 16. ej ej wy mi STEFCIA ZOSTAWCIE W SPOKOJU to jest facet z klasa i zawsze tak przemawia do ludu niczym jakis uczony zawsze pamieta o ludziach i jak ich ograbic dzieci ustawil ho ho maja kabzy pelne i teraz go wybrac to dopiero piorka pokaze jak paw mr kojot hiena bestijka ta nasza dzialacz ha ha oddaje na niego glos albo wlos

 17. Nie wnikam we wszystkie wypowiedzi,ale „Samuel” i „Abc” zupełnie nie zorientowani :”zwolniła 15 pracowników”-nie wiem czy jest ich razem tyle?Częściowa wymiana to emeryci.Zwolniła najzdolniejszego?Broniła lekarzom wystawiania zwolnień-absurd! Pewno jeszcze zastępowała ZUS w kontrolach? Kochany, nie kształciła się na koszt Gminy,bo już nie pracowała-pomyliłeś ,chodzi o innych.Pojechała do USA ale nie za pracą tylko w odwiedziny do męża.Gwoli sprawiedliwości dowiedz się czy Gmina nie poniosła kosztów,gdy ten Nowy zwolnił byłego sekretarza? Jakim cudem mogła „finansowac”primicję–specyzuj! Przyjmowała ludzi spoza Gminy? A czy teraz ich nie ma? Wolny wybór! Jesteś przekonany,że teraz wazeliniarzy nie ma,krewnych znajomych też? Człowieku gdybyś napisał,że tej pani nie lubisz i nie będziesz na Nią głosował rozumiem jesteś”klasa”,ale piszecie takie bzdury,że głowa boli i wstyd wobec potencjalnych wyborców.Masz tyle możliwości więc teraz weż na „tapetę”tych z Zagórowa,jest ich kilku.Potem ze Słupcy itd…..Wszyscy coś obiecują…łobuzy.

 18. Wstyd winny się tłumaczy i próbuje coś zamotać ludzie dobrze wiedzą jak było i po raz drugi nie dadzą sobie oczu zamydlić mam nadzieję że dadzą temu wyraz przy urnie wyborczej

 19. Za takie oszczerstwa są kary ,nie kształciła się za gminne pieniądze ,nie manipulowała nic ze zwolnieniami a rada i przydupasy obecnej władzy boją się utraty wpływów. Boicie się co ?

 20. Jeżeli kandydatura Pani Pleśniak wywołuje takie emocje to chyba niektórzy boją sie z Nią konkurować a skoro uważacie że i tak to po co ten zgiełk ?

 21. Dla lepszego zobrazowania obecnej sytuacji, proszę poczytać komentarze pod tym artykułem.
  http://www.slupca.pl/regionalne/gmina-ladek/ladek-sprawdz-zarobi-wicewojt/
  Amen.

 22. Obecną sytuację w gminie Lądek odzwierciedlają komentarze do tego artykułu:
  http://www.slupca.pl/regionalne/gmina-ladek/ladek-sprawdz-zarobi-wicewojt/
  Nic więcej nie trzeba komentować.
  Amen

 23. Coś jest na rzeczy bo rada w czasie kadencji tej pani nie udzielała jej absolutorium a więc była be. Obecna rada to przydupasy . A więc wielki czas się leczyć. I przydałoby się więcej pokory

 24. krzysiek pamietaj o nas jak bedziesz dzielil etaty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>