Strona główna / Informacje / Aktualności / Miasto ogłosiło przetarg na basen

Miasto ogłosiło przetarg na basen

Po kilku miesiącach przygotowań Urząd Miasta w Słupcy ogłosił przetarg na budowę basenu wraz z zagospodarowaniem terenu wokół niego. Termin składania ofert mija 16 maja. Firma, która wygra przetarg będzie miała 14 miesięcy na wykonanie zadania. Władze miasta chcą, żeby basen był gotowy w 2019 roku. Jak już wcześniej informowaliśmy, na realizację tego zadania miasto dostało 3,9 mln zł dotacji z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

14 komentarzy

 1. PO=Postkomuna Obywatelska, PSL=Postkomunistyczne Stronnictwo Lewackie, .N=Neokomunistyczna.

  Dzięki tej inwestycji burmistrz może wygrać wybory

 2. podajcie link oficjalny do przetaru bo nie moge znaleźć

 3. do bydgoszczy

  ja sie pytam po raz kolejny, kto odpowie za stratę, którą poniosło miasto, za projekt poprzedniej pływalni – kompleksu rozrywkowego, który kosztował ok 230 tys zł ?gdzie są te pieniądze, kto je odda !!

  • Jak masz pewne informacje, to musisz tym zainteresować odpowiednie służby, bo sami nie oddadzą.

  • ” OCZKO MU SIĘ ODLEPIŁO. TEMU MISIU
   To Jest Miś Na Skalę Naszych Możliwości. Ty wiesz, co my robimy tym misiem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie – mówimy – to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo i nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest miś społeczny, w oparciu o sześć instytucji, który sobie zgnije, do jesieni na świeżym powietrzu i co się wtedy zrobi?
   Hochwander: Protokół zniszczenia…

   Miś: Janek, nie mieszajmy myślowo dwóch różnych systemów walutowych. Nie bądźmy Pewex`ami. Dostajemy za tego misia, jako konsultanci 20% ogólnej sumy kosztów i już. Więc im on jest droższy, ten miś tym… no? Koniaczek?
   Hochwander: Podwójny…Stać mnie!
   Miś: Noooo… ”

 4. Nie zgadzam się, żeby z podatków ściąganych od wszystkich Słupczan budować basen, z którego w praktyce będzie korzystało góra kilka procent mieszkańców. Jak ktoś chce mieć basen to niech sobie buduje za prywatne pieniądze na własnej posesji. Za pieniądze publiczne natomiast należy robić takie rzeczy, z których potem korzystać będą wszyscy albo przynajmniej większość mieszkańców.

 5. do bydgoszczy

  ta informacja była ogólnie dostepna przy poprzedniej próbie budowy i przy poprzednim ogłoszeniu jakiegoś przetargu

 6. Do enonomisty: Basen jest obiektem publicznym i na całym cywilizowanym świecie powszechnie akceptowana formą rozrywki, rekreacji i sportu. Jest to zdrowa forma spędzania wolnego czasu dla wszystkich grup wiekowych. Jak Ci się nie podoba to jedź do Supraśla albo Ryczywołu i tam mocz dupę. Słupca ma nareszcie konkretny plan i gotowe pieniądze. Ja tam się cieszę.

  • Nie wiem dlaczego obrażasz mieszkańców Supraśla albo Ryczywołu ? niby w czym są gorsi od ciebie według ciebie ?
   Spróbuj coś złego naskrobać o Kowalewie chojraku ???
   Znalazł się Koneser wyrobów czekolado-podobnych.

  • PO=Postkomuna Obywatelska, PSL=Postkomunistyczne Stronnictwo Lewackie, .N=Neokomunistyczna.

   Ci z PSlLu nie grzeszą kulturą

  • Narka – w którym miejscu widzisz obrażanie mieszkańców Supraśla czy Ryczywołu? Chodziło o odległość i dźwięczne brzmienie nazwy. Ekonomista chce jeździć to niech się oddali i zniknie w oddali. Ja chcę basen mieć na miejscu i powiem więcej: będziemy go mieli. Kupię bilet, popływam i wycierając się do sucha nawet nie pomyślę o baranich trollach plujących na zlecenie wiecznie odrzuconych na tę cenną i pożyteczną inwestycję

 7. To będzie pływalnia „na miarę Słupcy” nie basen bo tylko małą pływalnię możemy utrzymać. Pan Burmistrz ostatnią kadencję rozpoczął od podwyżki pensji dla siebie i to sporej.
  Zapamiętam przy urnie.

  • też wyborca

   mam pomysł, wszystkie nagrody co PIS musi oddać niech idą na pływalnie, ale byłoby atrakcji za tyle kaski

  • Niech też dorzucą podwyżki i nagrody z U-Miast i U-Gmin oraz wszystkie 13-ste pensje (To ponad 6,4 mld zł)
   i będzie gites .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>