Strona główna / Informacje / Aktualności / Minister w Lądku

Minister w Lądku

W środę na spotkaniu z przedstawicielami Stowarzyszenia „Warto Pomagać” spotkała się Andżelika Możdżanowska. Wręczyła Janinie Taras i przedstawicielom stowarzyszenia  dokument potwierdzający przyznanie grantu finansowego w wysokości 79 870 zł. Lądkowskie stowarzyszenie otrzymało grant jako jedno z niewielu w naszym subregionie.  W spotkaniu udział wzięli także gospodarze  gminy Artur Miętkiewicz, Ewa Jedlikowska i Waldemar Błaszczak oraz radni.

Projekt pn. „Międzypokoleniowo, aktywnie, zdrowo – wspólny czas dla wspólnego jutra ” zostanie współfinansowany przez  Ministrostwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej  w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020. Edycja 2019 r.

Pani Minister Andżelika Możdżanowska powiedziała, że prawie 80 tys. zł zostanie przeznaczone na  wsparcie działań międzypokoleniowych. -Budowana będzie więź między pokoleniami. A od starszego pokolenia można uczyć się mądrości życiowych. Wspaniałe działania od lat prowadzicie w Lądku. Macie duże wsparcie wójta i samorządowców. .. – dodała.

Na spotkaniu dużo uwagi poświęcono  zrealizowanym projektom i omawianiu potrzeb mieszkańców gminy Lądek.

7 komentarzy

 1. Zorientowany

  Patrzcie jaki się Arcio Pisorek zrobił. Byle kasa była to ułoży się z każdym. To zdjęcie jest przykładem dwóch zdrajców Andzi i Arcia.

 2. A o tej co ciągle „charytatywnie” za dużą kasę robi nic zorientowany nie mówisz? Ta osoba obraża ludzką inteligencję bredząc o tej swojej bezinteresowności.

 3. Zorientowany

  Co wy wiecie. Arciu jak wybory wygrał to do Rogi wycieczki z Lądku były codziennie. A później się na niego wypiął. A tej minister bez teki nie wspomnę jak się na PSLu wybiła a później nagle do pisiorków poszła w łaski za stołek. Tyle w temacie i nie będę już z wami pisał.

 4. Zdezorientowany

  A ten po prawej na scenie to kolejny samorządowiec tej gminy… Co Arcio?!

  • Pewnie tak, ciekawe który kolejny pracownik wyleci zeby zrobic mu miejsce

 5. Dzisiaj jak pracownik nie ma kwalifikacji a jak wiemy poprzednicy wójta unikali ludzi z wyższym wykształceniem bojąc sie konkurencji to trzeba je uzupełnić a nie mieć pretensje.Chyba jedynie w naszej gminie są księgowi wysoko opłacani bez stosownych kwalifikacji. A więc trzeba się brać do roboty najwyższy czas…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>