Strona główna / Informacje / Aktualności / Msze święte będą odprawiane w remizie

Msze święte będą odprawiane w remizie

W Młodojewie rozpoczął się generalny remont kościoła parafialnego, dlatego od 31 lipca wszystkie Msze Św. odprawiane będą w miejscowej sali OSP. Od poniedziałku do soboty odprawiana będzie tam jedna Msza Św., o godz. 17.00, zaś w niedziele o godz. 7.30, 9.30 i 11.30.

4 komentarze

  1. Dobrze,że mamy remizę strażacką, która na ten czas zastąpi nam nasz Kościół, ale trzeba mieć końskie zdrowie, aby wytrzymać 45 minut mszy w ponad 30 stopniowym upale. Szkoda,że druhowie strażacy , udostępniając nam remizę nie pomyśleli o żaluzjach-Nasz zastępczy dom Boży -to teraz sauna. Mam nadzieję,że podczas chłodnych dni można będzie się skupić na modlitwie, a nie machaniu chusteczkami,aby się nieco schłodzić.

  2. Super,że mamy taki zastępczy Dom Boży, tylko wielka szkoda,że nasza remiza przypomina teraz pobyt w saunie. Trzeba mieć końskie zdrowie, aby wytrzymać 45 minutową mszę. Mam nadzieję,że jak się ochłodzi można będzie się skupić na modlitwie, a nie na machaniu chusteczką przed nosem. Ukłon w stronę druhów strażaków….przydałyby się żaluzje na okna w czasie upałów, albo klimatyzacja.

  3. W sklepie PECKO można kupić wiatraczki takie małe do rączki, polecam zamiast chusteczki , . TO SĄ WARUNKI POLOWE , TYMCZASOWE .TAKI KLIMAT . Wytrzymują to wszystko 70.latkowie a chusteczką pewnie macha 30.latka.

  4. Powinni Wam Gołębiarze założyć klimę i podczas mszy podawać chłodne drinki …. Żal

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>