Strona główna / Informacje / Aktualności / Nie było ich w domu. Skradziono pieniądze i biżuterię

Nie było ich w domu. Skradziono pieniądze i biżuterię

Trwa policyjne śledztwo w sprawie włamania, do którego doszło 7 marca przy ulicy Czerniejewskiej 16a w Witkowie. Celem nieznanych sprawców lub jednego z nich było mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze. W momencie popełnienia czynu, w domu nie było jego właścicieli. Skradziono biżuterię oraz pieniądze. Łączna wartość strat wyniosła 8 tysięcy złotych. Ponadto mieszkanie zostało splądrowane. Według naszych informacji, jedna z mieszkanek widziała tego dnia na klatce schodowej dwóch nieznanych jej mężczyzn. Niewykluczone, że sprawcy musieli wiedzieć również o tym, że domownicy wyszli z mieszkania.

2 komentarze

  1. To charakterystyczna sytuacja i podobna do tej w Słupcy. Mam nadzieję, że w końcu dadzą się złapać. O skali takich włamań dużo wiedzą likwidatorzy szkód. Policja niestety jest bezradna i niewiele wie. Liczą tylko ilość włamań, a o skuteczności cisza.

  2. Nie chcę nikogo oceniać i generalizować, ale … coraz więcej ukraińców w Polsce być może niektórzy z nich wwożą ze sobą metody wzbogacenia się rodem z Polski z lat 90…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>