Materiał sfinansowany ze środków KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Strona główna / Informacje / Aktualności / Niezwykłe wyznanie proboszcza. Co przeżył na wojnie?

Niezwykłe wyznanie proboszcza. Co przeżył na wojnie?

Zanim ks. Henryk Kaczmarek objął obowiązki proboszcza parafii w Ostrowitem, był kapelanem Wojska Polskiego i uczestnikiem misji na Bliskim Wschodzie. O tym, co przeżył na wojnie opowiedział Aleksandrowi Mimierowi w programie „Szerzej Nieznane”. Zachęcamy do obejrzenia rozmowy.

 

6 komentarzy

  1. Niech powie ile jako oficer emeryturki z MON miesięcznie otrzymuje

  2. Polscy żołnierze nie są potrzebni. W czyim interesie tam jadą -nie naszym Polski. A do tego zwłaszcza księża nie ida na front. Emeryturka oficerska…..podpulkownik.

  3. Czekam na odpowiedź ile miesięcznie jako ppłk emerytury otrzymuje ? Jeżeli ktoś postronny wie to niech napisze

  4. Maciej Kosciba

    Panowie -jak Wam sie marzy emeryturka wojskowa – to d…py w trok i w kamasze. Wszyscy bohaterowie tylko pisac anonimowo potrafią. Chwała Wojsku Polskiemu.

  5. Podobna farma hejterów jest i tutaj w gminie jak i była w Inowrocławiu. Podobne hejty na księdza proboszcza, na emerytki w gminie, na inne osoby, przecież wiadomo kto za tym stoi, a jak nie to wystarczy sprawdzić i wyjdzie kto to pisał z gminy, wystarczy zgłosić do wyjaśnienia, za zabieranie czyjejś tożsamości , za podszywanie się pod czyjąś tożsamość i popełnianie przestępstwa, za pomówienia, a najgorsze to są donosicielki „kochanki guru”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>